X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podsumowujemy 2018!

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 13:15
Przeglądamy rok, ogłaszamy wyniki Plebiscytu i przedstawiamy Kulturystę 2018!
Gdynia Design Days
Gdynia Design Days Foto: archiwum prywatne

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy spędzają z nami czas, dziękujemy też tym, którzy wzięli udział w naszym Plebiscycie. Oto nadszedł ten dzień! Przedstawiamy wyniki głosowania słuchaczy. Przedstawiamy także Kulturystę Roku 2018. W tym przypadku decyzję podjęłyśmy razem – dwie Agnieszki: Szydłowska i Obszańska. Nie była to łatwa sytuacja – Diana Lenart, Jędrzej Dondziło, Magda Franczak, Daniel Jacewicz i Iza Rutkowska robią rzeczy świetne, a przede wszystkim nie robią ich sami czy tylko dla siebie. Nos do ludzi, umiejętność współpracy i troska o wspólną przestrzeń/miejsce/ideę wyróżnia ich na pierwszy rzut oka. Wielkie brawa dla wszystkich nominowanych do naszej honorowej nagrody.

Tu można posłuchać pierwszej godziny RDK z 12 stycznia >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny RDK z 12 stycznia >>>

Rok 2018 upłynął nam jak zwykle, czyli za szybko. Czas uległ radykalnemu skróceniu, wydaje się, że dni a nie miesiące dzielą od siebie pierwsze festiwalowe zapowiedzi i… podsumowania festiwali. Radiowy Dom Kultury wyjeżdżał w teren dziewięć razy, omówiliśmy ponad 450 wydarzeń, wydzwoniliśmy blisko trzysta telefonów i po raz pierwszy wybrzmiała w RDK góralska nuta. W dzisiejszym programie przypominamy niektóre tematy, wyprawy czy ekstrawaganckie "dźwięki", które pojawiły się na antenie pod szyldem Radiowy Dom Kultury. Patrząc na nasze radiowe archiwum, był to rok barwny i obfitujący w oryginalne wydarzenia. M.I.A odwiedziła nas na Myśliwieckiej i udzieliła NA ŻYWO pierwszego radiowego wywiadu w karierze! Dla Doroty Masłowskiej i jej Innych Ludzi daliśmy się zamknąć w klatce. Długo nosiłyśmy w sobie wystawy, koncerty i książki, zagrałyśmy sety didżejskie na Open'erze (!), po raz pierwszy zrobiłyśmy audycję z Zakopanego przy okazji reaktywowanego Przeglądu Filmów o Sztuce. Graliśmy silent disco na naszym ulubionym festiwalu Malta, brykaliśmy w bombowym oknie podczas Miesiąca Fotografii. A w tym roku chcemy jeszcze więcej!

na FB 24/7

*** 

Tytuł audycji: Radiowy dom kultury 
Autorzy: Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Jan NiebudekMichał Margański
Data emisji: 12.01.2019
Godziny emisji: 13.08, 14.08

Czytaj także

Kulturyści na start!

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2018 15:00
Przedstawiamy wspaniałych ludzi nominowanych do tytułu Kulturysty Roku 2018!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy Rok!

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 15:00
Futurum – Traffic Design – Andrzej Georgiew – Iwona Furmańczyk – Wolny Ptak – Plebiscyt.
rozwiń zwiń