X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sigur Rós na Sacrum Profanum 2012!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2012 11:52
Islandzki zespół ponownie w Polsce! Jónsi i koledzy wystąpią w naszym kraju 16 i 17 września, a towarzyszyć im będzie Kronos Quartet.
Sigur Rós
Sigur RósFoto: fot. mat. promocyjne

Tę wiadomość podał na antenie Trójki, w "Radiowym Domu Kultury", dyrektor artystyczny Filip Berkowicz. W tym samym momencie islandzki zespół ogłosił plan swojego światowego tournee, uwzględniającego dwa koncerty w Hali Ocynowni w krakowskiej Nowej Hucie.


Jónsi i koledzy wystąpią w Polsce 16 i 17 września. Towarzyszyć im będzie znakomity amerykański kwartet smyczkowy – Kronos Quartet. Koncerty odbędą się w sekcji „Freak” zamkną 10., jubileuszową edycję Sacrum Profanum, poświęconą głównie muzyce polskiej.
Trójka (wraz z Programem 2 Polskiego Radia) jest patronem medialnym festiwalu Sacrum Profanum. Sprzedaż biletów na oba koncerty Sigur Rós ruszy 1 marca.
Więcej informacji na stronie: www.sacrumprofanum.pl

Czytaj także

Steve Reich: muzyka zawsze była blisko religii

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2011 13:00
Jeden z najwybitniejszych muzyków naszych czasów i gwiazda Festiwalu "Sacrum Profanum" opowiada w Dwójce o tragedii World Trade Center, znaczeniu swoich żydowskich korzeni oraz wizycie w Oświęcimiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filip Berkowicz: Steve Reich jest jak dziesięcioletni chłopiec

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2011 18:00
Gościem Agnieszki Szydłowskiej w "Programie alternatywnym" był dyrektor artystyczny krakowskiego festiwalu "Sacrum Profanum".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Envee: Wobec Steve'a Reicha czułem się jak ignorant

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2011 00:00
Jeden z najwybitniejszych polskich producentów i didżejów Maciej Goliński odwiedził "Progam Alternatywny" Agnieszki Szydłowskiej, by opowiedzieć o sowim zmierzeniu z arcydziełami "pradziadka techno" na Festiwalu "Sacrum Profanum".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Możdżer kontuzjowany przez Reicha

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2011 16:00
- Pytałem sam siebie: co ja tu robię? Czy to ma sens? Czy publiczność nie wyjdzie? - zdradza wybitny jazzowy pianista po karkołomnym koncercie na Festiwalu "Sacrum Profanum".
rozwiń zwiń