X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tu Radiowy Dom Kultury!

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2012 11:27
Nasz dom kocha gości, dzisiaj drzwi szeroko otwarte!
Tokyo Hotel Story
"Tokyo Hotel Story"Foto: aut.Natalie Daust

Goście, goście a za oknem tak pięknie! Wiosna wybucha i od razu jest jeszcze lepiej. Przed nami gościnne wydanie Radiowego Domu Kultury!

Odwiedzi nas Katarzyna Janowska, dyrektorka TVP Kultura , która to stacja (bez wątpienia unikalna na naszym telewizyjnym rynku) w najbliższy wtorek przyzna po raz kolejny Gwarancje Kultury. W tym roku TVP Kultura zdecydowała się poszerzyć formułę tego wydarzenia i otworzyć na bieżące zjawiska społeczno-kulturalne. Nowość stanowi "Wydarzenie w sieci" i "Menedżer kultury". Przyznana zostanie także Supergwarancja za "Wydarzenie Roku”. To szczególne wyróżnienie otrzyma Danuta Wałęsa za książkę "Marzenia i tajemnice". W gronie nominowanych znaleźli się również: Leszek Możdżer, Andrzej Stasiuk, Aleksandra Kurzak, Anna i Wilhelm Sasnalowie, Agnieszka Glińska, Anda Rottenberg i wielu innych. Uroczystość wręczenia nagród we wtorek o 20.20, galę poprowadzą Katarzyna Janowska i Wojciech Mann!

Wpadną do nas organizatorzy This Way . "This way" to projekt kulturalny, inspirowany mistrzostwami Euro 2012 . Powstał z myślą o ludziach, którzy w trakcie imprezy nie będą mieli szans wejść na stadiony i usłyszeć gwizdka sędziego na żywo. Ich reprezentantami w projekcie This way będą podopieczni stowarzyszenia GPAS (Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej). W kwietniu i w maju Warszawa stanie się galerią sztuki ulicy. Do stolicy przyjadą uznani w Polsce i na świecie artyści street-artu, którzy w ramach projektu This way razem z dziećmi ze stowarzyszenia GPAS namalują na ścianach kamienic wielkoformatowe murale.

Odwiedzi nas także Michał Merczyński , jako Dyrektor Festiwalu Malta . W tym roku festiwal zaprasza na podróż do Azji - w ramach Idiomu Akcje Azjatyckie. Nad programem tej sekcji pracuje kurator, Stefan Kaegi , współzałożyciel słynnej grupy teatralnej Rimini Protokoll. My porozmawiamy jednak przede wszystkim o muzyce, która od lat kojarzy się z festiwalem, jedną z tegorocznych gwiazd jest wszak Faith No More!

Tradycyjnie przebiegniemy Polskę w telefonicznym skrócie , Agnieszka Obszańska zadzwoni do Opola , Elbląga i Bielska - Białej - tam wystawa kanadyjskiej fotografki Natalie Daoust- "Tokyo Hotel Story" (świetna), o której opowie Inez Baturo.

Z radością wpadniemy do Wrocławia na Port Literacki 2012- 17 Europejskie Spotkania Pisarzy , które wystartowały już wczoraj a potrwają do 22 kwietnia. Wielkie święto dla autorów i czytelników, opowie nam o nim Artur Burszta .

Cały czas szukamy Młodych Talentów!!!

/

Na deser Ania Dudzińska opowie o kolejnym Najciekawszym Budynku Świata :)

cały czas jestesmy także na FB


wiosenni : obszańska & szydłowska & nogaś