X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

RDK bardzo muzyczny!

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2012 11:26
Na ostatnią sobotę tego bardzo dłuugiego weekendu mamy dużo muzyki! Odwiedzi nas gość z Islandii, odwiedzi nas gość z Polski, my odwiedzimy zaś Mediolan - tym razem nie w związku z wystawą wzornictwa, a z powodu koncertu The Black Keys!
7oi
7oi

Pierwotny plan na to wydanie "Radiowego Domu Kultury" zakładał koncertowanie! Zostało z niego jedno - bardzo dużo muzyki w dzisiejszej audycji! Także za sprawą gości!

Po pierwsze odwiedzi nas Jóhann Friðgeir Jóhannsson z Islandii, wystepujacy od 1999 roku pod pseudonimem 7oi. Tworzy jak chce i co chce, nie ograniczając sie do konkretnego gatunku czy instrumentów. 7oi przyjechał do Polski na 5 koncertów, przed nami jeszcze 3:

5 Maja @ Powiększenie, Warszawa
6 Maja @ Falanster, Wrocław
7 Maja @ KlubMigawka, Kraków

Po drugie odwiedzi nas Janusz Prusinowski! Na co dzień związany z Janusz Prusinowski Trio, od lat pasjonat muzyki ludowej, którą zawiózł nawet na festiwal Open'er 2011! Nasze spotkanie ma konkretny powód - kolejną edycję festiwalu Wszystkie Mazurki Świata. Festiwal startuje 7 maja, a my już ćwiczymy przed nocą tańca, która odbędzie się 12 maja w Skwerze Hoovera! Wirowaliśmy tam przed rokiem, zapraszamy do wspólnego wirowania w tym roku!

Spotkamy się także z Arturem Rojkiem, który opowie nam od OFF CLUBIE. Rusza 11 maja, to impreza klubowa, która łączy muzykę, film i sztuki wizualne...

A Ania Dudzińska znalazła dla nas kolejny znany - nieznany budynek...Na deser podróż w czasie - wrócimy do 30 stycznia 2012 roku, do Mediolanu. Tego dnia w klubie Alcatraz zagrał zespół The Black Keys! I właśnie na tym koncercie będziemy dzięki Europejskiej Uni Nadawców, która retransmisję nam umożliwia.

Zapraszamy w sobotę o 12!

zawsze jesteśmy na FB!

obszańska&szydłowska&nogaś