X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Interesujący, interesujące

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2013 12:42
Niezwykłe zdjęcia, które można zobaczyć we Wrocławiu plus coś dla tych, którzy mają na punkcie fotografii bzika. Muzyka z filmów, które nadchodzą. Skwer w Pawilonie - przestrzeń publiczna, w której można zostać twórcą. Rycerze Świętego Wita. A na deser - gorące słońce, ocean i ...dom lekarzy.
Nieulotne
"Nieulotne"Foto: Kino Świat

No i co tak szaro za oknem??? Dzisiejszy dzień potrzebuje koloru, podejmujemy wyzwanie!

Zaczniemy tradycyjnie od przeglądu wydarzeń w telefonicznym skrócie. Agnieszka Obszańska dzwoni do Tarnowa, Rybnika i Torunia.

Przedstawiamy grupę Foto Bzik. FotoBzik jest jedną z najbardziej aktywnych grup fotograficznych w Krakowie. Powstał w 2011 roku, a jego założycielkami są  Iza Zdziebko (absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi) oraz Iwona Kubica (absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego).
Głównym celem wszystkich inicjatyw podejmowanych w ramach działalności grupy jest promocja fotografii jako sztuki, jak również popularyzacja oraz nobilitacja twórczości osób fotografujących. Nowa inicjatywa nosi nazwę Przetwórnia!

 Do Wrocławia jedziemy na wystawę. Heinrich Lauterbach. Architekt wrocławskiego modernizmu” prezentuje dorobek jednego z najważniejszych twórców wrocławskiej architektury okresu międzywojennego, ucznia Hansa Poelziga i jednego z głównych pomysłodawców i organizatorów wystawy Werkbundu WuWA z 1929 roku. Oprowadza nas Michał Duda.   

 "Skwer w Pawilonie" to najnowsza propozycja Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. To eksperyment "integrujący pozornie odległe dyscypliny: sztukę, architekturę, design i sport, które w wielkomiejskiej przestrzeni tworzą bogatą i zróżnicowaną kulturę uliczną. Skwer w Pawilonie to także prototypowa instalacja architektoniczna wspierająca pozytywne interakcje wszystkich pokoleń mieszkańców miasta i służąca zaprezentowaniu twórczości entuzjastów różnego rodzaju aktywności miejskich - tańca ulicznego, deskorolki czy parkouru." Jak to brzmi? Postaramy się rozjaśnić :)

 Michał Nogaś obiecał, że częściej będziemy opowiadać o komiksach. I o to nasza propozycja, przedstawiana przez Szymona Holcmana z Kultury Gniewu. Autor komiksu- David B., uchodzi za jednego z najważniejszych i najoryginalniejszych europejskich autorów komiksów. Rycerze Świętego Wita to opowieść, w której doświdczenia rodzinne - choroba ukochanego brata - przeplatają się ze światem wyobraźni. Poruszające i piękne!

Anna Dudzińska zabiera nas dzisiaj do Kalifornii! Kolejny ciekawy budynek, tym razem także bardzo nowoczesny - pomimo upływających lat!

Do 7 lutego można zapisywac się na letni semestr Instytutu Studiów Zaawansowanych. Jeżeli ktoś lubi dyskutować a interesuje się problemami z jakimi mierzy się dzisiejsza kultura - może spróbować!

Będziemy słuchać muzyki z filmów Sugar Man i Nieulotne. Bo na nie czekamy!

jesteśmy na FB 24/7

obszańska&szydłowska&nogaś