X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nie narzekaj, działaj!

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2013 21:04
Po lizbońskim wydaniu "Radiowego Domu Kultury" pozostało nam w głowie zdanie o kulturze w czasach kryzysu. A właściwie jej braku... Postanowiliśmy postawić dzisiaj na crowdfunding! Zapraszamy po godzinie 13.
Solidarność według kobiet
"Solidarność według kobiet"Foto: mat.filmowe

Zaczniemy jednak tradycyjnie - od przyjrzenia się wydarzeniom w Polsce w telefonicznym skrócie! Agnieszka Obszańska jest wprawdzie bardzo daleko, na wakacjach, ale to nie jest przeszkodą :) Będziemy w Krośnie, Katowicach i Lublinie.

Słowo na dziś: crowdfunding – (za Wikipedią) forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczności, które są wokół tych projektów zorganizowane. Przedsięwzięcie jest w takim przypadku finansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem. Upowszechnienie się internetu pozwala na łatwe informowanie o projektach i tworzenie wokół nich społeczności, co przyczyniło się do rozwoju zjawiska crowdfundingu. Określenie to jest zwykle używane w odniesieniu do zbiórek prowadzonych na stworzonych w tym celu platformach internetowych, rzadziej także przy pomocy serwisów społecznościowych lub blogów.

O jednej z takich paltform porozmawiamy dzisiaj z Wiktorią Mikowską z Fundacji EGER, która prowadzi serwis Wspieram Kulturę. Odwiedzą nas także Marta Dzido i Piotr Śliwowski, którzy za pośrednictwem strony szukają środków na ukończenie bardzo interesującego dokumentu "Solidarność według kobiet".

Odwiedzimy Wrocław ze względu na wystawę "Sztuka i propaganda. Od piktorializmu do dokumentu czasów II Wojny Światowej”. Prezentowany na wystawie zestaw prac fotografików sowieckich jest próbą ukazania przemian, które nastąpiły w fotografii radzieckiej po Rewolucji Październikowej 1917 roku.
Sztuki wizualne oddajemy dzisiaj Poznaniowi. W Centrum Kultury Zamek wystawa otwierająca projekt "Ludzkie przypadki".

Anna Dudzińska odkryje przed nami kolejny znany/nieznany budynek. Tym razem w Japonii!!! To budynek szkoły - prawdziwa rewelacja. Nagradzana bardzo - na przykład w 2012 roku za budynek najlepiej zrekonstruowany. Szkołę widać TU.

Jesteśmy cały czas na FB!

szydłowska & nogaś & niebudek

Czytaj także

Interesujący, interesujące

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2013 12:42
Niezwykłe zdjęcia, które można zobaczyć we Wrocławiu plus coś dla tych, którzy mają na punkcie fotografii bzika. Muzyka z filmów, które nadchodzą. Skwer w Pawilonie - przestrzeń publiczna, w której można zostać twórcą. Rycerze Świętego Wita. A na deser - gorące słońce, ocean i ...dom lekarzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śnieżne i kulturalne szaleństwo w Szklarskiej Porębie!

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2013 11:00
Bitwa morska, K2, anioły i inne stwory rzeźbione w śniegu przy użyciu pił, tarek i urządzeń własnej roboty. W zimowej stolicy Trójki znów powstały śnieżne cudeńka.
rozwiń zwiń