Fisz Emade Tworzywo "Ślady"

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2014 04:00
Utwór pochodzi z długo wyczekiwanego albumu studyjnego Fisz Emade Tworzywo pt. "Mamut". Gościnny udział w nagraniu wzięła Justyny Święs z zespołu The Dumplings.
Fisz Emade
Fisz EmadeFoto: mat. promocyjne

Minęły trzy lata od premiery albumu "Zwierzę bez nogi", na której FISZ i EMADE przypomnieli publiczności o swojej wielkiej inspiracji muzyką hiphopową z lat 90. Przez lata przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. Tak właśnie jest też na najnowszym albumie braci Waglewskich pt. "MAMUT".

Fisz i Emade już znudzeni swoją nową płytą?

 

Zobacz więcej na temat: Emade Fisz Trójka

Czytaj także

Waglewski Fisz Emade na koncercie w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2014 16:38
W niedzielę 2 marca trio wystąpiło w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Waglewski Fisz i Emade zaprezentowali między innymi materiał z wydanej w ubiegłym roku płyty "Matka, Syn, Bóg".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fisz: powracamy do tego, co nas wyróżniało

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 12:39
- Płyta "Mamut" jest bardzo eklektyczna. Pojawia się tam dużo różnych brzmień. Jest chyba najbardziej piosenkową naszą płytą, momentami zaskakującą - mówi Bartosz Waglewski, czyli Fisz. Artysta gościł w audycji "Offensywa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fisz i Emade już znudzeni swoją nową płytą?

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2014 20:00
Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy - prywatnie rodzeni bracia, a zawodowo duet producent vs. "wokalistoraper". Muzycy opowiedzieli Piotrowi Metzowi o kulisach pracy nad płytą "Mamut" i nie tylko.
rozwiń zwiń