X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

26 kwietnia 2007 - Grzegorz Turnau - "Motorek"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2007 00:00
Audio

Płyta zatytułowana "Historia pewnej podróży" ukazała się 24 listopada. Jest to hołd złożony Markowi Grechucie, na który złozyły się nowe interpretacje jego utworów. Wśród nich: "Korowód", „Motorek”, „Wędrówka”, „Zadymka”, „Gdziekolwiek”, a także mniej znane piosenki, między innymi: „Skąd przychodzimy”, „Lanckorona”, czy wreszcie „Nie wiem o trawie”.
Grzegorz Turnau sprawował kierownictwo muzyczne nad koncertem "Świat w obłokach", który miał miejsce w trakcie zeszłorocznego festiwalu w Opolu. W jego trakcie znani artyści wykonywali piosenki Marka Grechuty.
"Motorek" to druga po „Nie wiem o trawie” piosenka wybrana do promocji "Historii pewnej podróży".

Czytaj także

Licytacja czwarta!

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2008 10:27
Do tej pory ponad zebraliśmy 420 tysięcy zł. Ile będzie po ostatniej, wtorkowej licytacji? Do zdobycia m.in. unikatowe filiżanki od Piotra Kaczkowskiego, nuty Grzegorza Turnaua, kask Henryka Sytnera, płyta Czesława i kurtka od Tomka Gorazdowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Turnau

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2009 16:00
Retransmisja koncertu Grzegorza Turnaua.
rozwiń zwiń