X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

5 kwietnia 2007 - Sarah Blasko - "Planet New Year"

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2007 00:00
Audio

Sarah Blasko urodziła się w Sydney w 1976 roku. Po krótkim epizodzie z zespołem Acquiesce, w 2002 roku rozpoczęła działalność na własną rękę. Jej debiutancka płyta "The Overture & the Underscore" została nagrana w Hollywood i ukazała się dwa lata później. Z pomocą przyszedł między innymi Joey Waronker (kiedyś perkusista Becka i R.E.M.), który nagrał całą perkusję. Nowy album - "What The Sea Wants, The Sea Will Have" została zarejestrowana w Nowej Zelandii, w studiu Roundhead należącym do Neila Finna (Crowded House). Tym razem jedyna pomoc spoza Antypodów przyszła ze strony Victora Van Vugta, który cały materiał zmiksował. Van Vugt znany jest z wcześniejszej współpracy między innymi z PJ Harvey, Nickiem Cave'em, Beth Orton czy Sons And Daughters. Płyta ukazała się 21 października. Z niej pochodzi nasza piosenka dnia - "Planet New Year".