10-17.04.2007

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2007 00:08
Trebunie-Tutki + Voo Voo-Nootki - "Tischner" oraz Harlem - "Niebo nade mną"

Trebunie-Tutki + Voo Voo-Nootki - "Tischner"

Płytę "Tischner" przygotowały wspólnie zespoły Trebunie Tutki i Voo Voo. Ci drudzy na tę specjalną okazję przyjęli nazwę Voo Voo-nootki. Oba zespoły nigdy wcześniej ze sobą nie występowały. Początkowo cały projekt miał nosić nazwę Pojednanie w sprzycności. Drugą nazwą, pod którą nawet oba zespoły wystąpiły nawet na dwóch koncertach w październiku 2006, było Colloquia Tischneriana. Styczniowe koncerty odbywały się już pod obecną nazwą. Premiera albumu "Tischner" miała miejsce 12 marca, w rocznicę urodzin księdza Tischnera. Autorem słów do większości piosenek jest Roman Kołakowski, a muzykę skomponował Wojciech Waglewski.

''

Harlem - "Niebo nade mną"

Nasz polski Harlem swoje fundamenty postawił czternaście lat temu i wydaje właśnie swój czwarty album. Tym razem wspierają ich między innymi Dean Bowman, Maciej Balcar (w duecie z Ryszardem Wolbachem w piosence Marka Grechuty "Świat w obłokach"), chór kameralny ProForma, Jerzy Styczyński oraz Piotr Cugowski. Cenieni przez środowisko motocyklistów, często grają na zjazdach harleyowców. Oprócz tego w 2004 roku grali jako support przed Deep Purple na stadionie Legii w Warszawie.

Zobacz więcej na temat: Deep Purple Warszawa

Czytaj także

Kwietniowe koncerty w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2009 10:53
Jak co miesiąc zapraszamy Państwa na koncerty w Muzycznym Studio im. Agnieszki Osieckiej. Po bardzo międzynarodowym marcu, czeka nas bardziej polski kwiecień.
rozwiń zwiń

Czytaj także

TREBUNIE TUTKI - Kolędy

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2007 22:31
W przeddzień Wigilii Trójka zaprasza na koncert przedstawiający najnowszą płytę "Góralsko siła" jednego z najsłynniejszych zespołów ludowych. Nie może zabraknąć także kolęd góralskich w jego wykonaniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa Tradycja w Muzycznej Jedynce - cz. I

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2010 10:00
W Muzycznej Jedynce Krzysztof Trebunia Tutka opowiada o Festiwalu Nowa Tradycja.
rozwiń zwiń