X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

7 czerwca 2007 - Madonna - "Hey You"

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2007 00:00
Audio

"Hey You" to specjalna piosenka, którą Madonna przygotowała we współpracy z jednym z najbardziej wziętych producentów ostatnich lat - Pharrellem Williamsem z The Neptues. Przez pierwszy tydzień można było ją ściągnąć za darmo z jednej z internetowych witryn. Obecnie jest kupienia, ale również tylko jako wersja do ściągnięcia z internetu. 25 centów za każde z pierwszego miliona ściągnięć jest przekazywane na rzecz organizacji walczącej o ochronę globalnego klimatu. 7 lipca odbędzie się seria koncertów pod nazwą Live Earth mająca na celu uświadomienie problemów związanych z globalnym ociepleniem. Podczas koncertu na stadionie Wembley Madonna wykona właśnie "Hey You". Zapowiadana jest również kompilacja "Live Earth", na której znajdzie się ta piosenka.

Czytaj także

26 marca 2008 - Madonna & Justin Timberlake - "4 Minutes"

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2008 00:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Madonna reżyseruje

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2009 12:05
Do koncertu Madonny na warszawskim Lotnisku Bemowo pozostało już tylko kilka dni. A do tego czasu można śledzić dokonanie reżyserskie ikony popu. Film „Mądrość i seks” od piątku gości na ekranach polskich kin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bullock i Madonna przekazały pieniądze dla Haiti

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2010 08:48
Sandra Bullock oświadczyła, że przekazała milion dolarów na bieżącą działalność organizacji Lekarze bez Granic, której budynki w stolicy Haiti, Port-au-Prince, zostały zniszczone w trzęsieniu ziemi.
rozwiń zwiń