7 czerwca 2007 - Madonna - "Hey You"

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2007 00:00

"Hey You" to specjalna piosenka, którą Madonna przygotowała we współpracy z jednym z najbardziej wziętych producentów ostatnich lat - Pharrellem Williamsem z The Neptues. Przez pierwszy tydzień można było ją ściągnąć za darmo z jednej z internetowych witryn. Obecnie jest kupienia, ale również tylko jako wersja do ściągnięcia z internetu. 25 centów za każde z pierwszego miliona ściągnięć jest przekazywane na rzecz organizacji walczącej o ochronę globalnego klimatu. 7 lipca odbędzie się seria koncertów pod nazwą Live Earth mająca na celu uświadomienie problemów związanych z globalnym ociepleniem. Podczas koncertu na stadionie Wembley Madonna wykona właśnie "Hey You". Zapowiadana jest również kompilacja "Live Earth", na której znajdzie się ta piosenka.

Czytaj także

26 marca 2008 - Madonna & Justin Timberlake - "4 Minutes"

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2008 00:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Madonna reżyseruje

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2009 12:05
Do koncertu Madonny na warszawskim Lotnisku Bemowo pozostało już tylko kilka dni. A do tego czasu można śledzić dokonanie reżyserskie ikony popu. Film „Mądrość i seks” od piątku gości na ekranach polskich kin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bullock i Madonna przekazały pieniądze dla Haiti

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2010 08:48
Sandra Bullock oświadczyła, że przekazała milion dolarów na bieżącą działalność organizacji Lekarze bez Granic, której budynki w stolicy Haiti, Port-au-Prince, zostały zniszczone w trzęsieniu ziemi.
rozwiń zwiń