X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

9-15.07.2007

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2007 00:00
Travis - "The Boy With No Name" oraz Ultra Orange - "Ultra Orange & Emmanuelle"
Audio

Travis - "The Boy With No Name"

W maju tego roku Travis wydali piątą płytę, której tytuł to "The Boy With No Name". Jej producentem jest ponownie Nigel Godrich, ale zaangażowane w nią były również takie postaci jak Brian Eno czy Mike Hedges (The Cure, Manic Street Preachers, Siouxsie & The Banshees). Inspiracją do tytułu stał się syn wokalisty - Frana Healy'ego - Clay, któremu rodzice przez kilka pierwszych tygodni nie mogli wymyślić imienia. Chyba tylko Szkoci mogą kilka tygodni zastanawiać się nad imieniem dla dziecka, by potem nazwać je Glina...
Drugim po "Closer" singlu z najnowszej płyty Travis jest "Selfish Jean".


Ultra Orange - "Ultra Orange & Emmanuelle"

Emmanuelle Seigner to przede wszystkim francuska aktorka, dodatkowo piosenkarka, a oprócz tego była modelka. Jest wnuczką znanego aktora Louisa Seignera oraz siostrą aktorki Mathilde Seigner. Jej biorgrafia nie przebiega bez silnych polskich akcentów - od 18 lat jest żoną Romana Polańskiego, z którym ma dwójkę dzieci - Morgane i Elvisa. Wystąpiła w kiku jego filmach, między innymi "Frantic", "Gorzkie gody" czy "Dziewiąte wrota". Zespół, w którym Emmanuelle śpiewa nazywa się Ultra Orange, a jego piosenka "Sing Sing" dwa miesiące temu trafiła na nasza playlistę.

Czytaj także

23 października 2007 - Travis - "My Eyes"

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2007 00:00
rozwiń zwiń