X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

30.07-05.08.2007

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2007 00:00
Prince - "Planet Earth" oraz Ash – Twilight Of The Innocents
Audio


Prince - "Planet Earth"

"Planet Earth" to dwudziesta czwarta studyjna płyta Prince'a. Współkompozytorkami części piosenek są Wendy Melvoin i Lisa Coleman, czyli dziewczyny z zespołu The Revolution, z którym Prince nagrał choćby "Purple Rain". Płytę zwiastował znany z naszej playlisty singiel "Guitar". Przybliżone szacunki wskazuja na to, że Prince sprzedał do dziś ponad 80 milionów swoich płyt.


Ash – Twilight Of The Innocents

"Twilight Of The Innocence" to piąta studyjna płyta tria z Irlandii Północnej. Po dziewięciu latach współpracy, zespół rozstał się w zeszłym roku z Charlotte Hatherlay i obecnie tworzą go dokładnie ci sami muzycy, którzy go zakładali, czyli Tim Wheeler, Mark Hamilton i Rick McMurray. Panowie zaznaczyli, że jest to ich ostatnia płyta, co jednak nie oznacza, że istniejący od 1992 roku zespół zamierza się rozpaść. Od tej chwili będą wydawać tylko single.