X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

5 września 2007 - Emmanuelle & Ultra Orange - "Rosemary's Lullaby"

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2007 00:00
Audio

Emmanuelle Seigner to przede wszystkim francuska aktorka, dodatkowo piosenkarka, a oprócz tego była modelka. Jest wnuczką znanego aktora Louisa Seignera oraz siostrą aktorki Mathilde Seigner. Jej biorgrafia nie przebiega bez silnych polskich akcentów - od 18 lat jest żoną Romana Polańskiego, z którym ma dwójkę dzieci - Morgane i Elvisa. Wystąpiła w kiku jego filmach, między innymi "Frantic", "Gorzkie gody" czy "Dziewiąte wrota". Zespół, w którym Emmanuelle śpiewa nazywa się Ultra Orange, a na naszą playlistę trafia już druga po "Sing Sing" ich piosenka. Emmanuelle & Ultra Orange niedługo wystąpią na koncertach w Polsce.