X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

27.08-02.09.2007

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2007 00:00
Różni wykonawcy - "Offensywa 2" oraz Różni wykonawcy - "Living Room"
Audio


Druga część kompilacji, przedstawiającej polskie alternatywne formacje, które nie maja jeszcze za sobą kontraktów fonograficznych ani profesjonalnego debiutu. Dziennikarze radiowej Trójki - Anna Gacek i Piotr Stelmach z ogromną pieczołowitością skompilowali nagrania kreatywnych artystów (wśród nich m.in.: Nerwowe Wakacje, Surowa Kara Za Grzechy, Nell, Muchy, New York Crasnals, California Stories Uncovered, Hatifnats i Twilite), tworząc różnorodna i barwną wizytówkę młodej polskiej sceny alternatywnej.

Różni wykonawcy - "Living Room"

''

To album z muzyką chilloutową i typu lounge, na który składają się utwory polskich i zagranicznych wykonawców. Tworzą razem lekkie, ale eleganckie, przestrzenne brzmienia, stanowiące przenikającą się całość. Słowem 55 minut dobrej muzyki. Modne, przebojowe piosenki mają też za zadanie zaskoczyć odbiorcę. Starannie dobraną tracklistę otwiera utwór "F jak Love”, wykonywany przez Małgorzatę Kożuchowską. Na płycie znajduje się bardzo awangardowa wersja "California Dreaming” Noviki czy zupełnie inna wersja "Krakowskiego Spleenu” Kory. Usłyszymy Quincy Jonesa w niezapomnianej "Ai No Corrida”, Modjo z akustyczną wersją przeboju "Lady”, a także jak zwykle czarującą głosem Anję Garbarek w "The Last Trick”. Szczęśliwą trzynastą zamykającą album jest "Inna” Ani Dąbrowskiej.