X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

16 października 2007 - Jamie Scott And The Town - "When Will I See Your Face Again"

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2007 00:00
Audio

Jamie Scott to dwudziestopięciolatek z Londynu stojący na czele Jamie Scott And The Town. Inspirują go przede wszystkim piosenkopisarze z lat 60. i 70., jak Stevie Wonder, Cat Stevens, James Taylor czy duet Simon & Garfunkel. W 2004 roku pod okiem Toby'ego Smitha (ex-Jamiroquai) przygotował płytę "Soul Searching", która miała się ukazać nakładem Sony. Zawirowanie związane z fuzją Sony i BMG odsunęło w czasie premierę płyty na tyle skutecznie, że po singlach "Just" i "Searching" nie ukazało się już nic.
Teraz Jamie Scott wraca z całym zespołem z nową płytą zatytułowaną "Park Bench Theories", którą prouje singiel "When Will I See Your Face Again".