X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

28.1-3.2.2008

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2008 00:00
Pat Metheny - "Day Trip" oraz Ringo Starr - "Liverpool 8"
Audio

To pierwsza płyta Metheny'ego nagrana wspólnie z Christianem McBridem (bas) i Antonio Sanchezem (perkusja). Choć powstałe z inicjatywy Metheny'ego już w 2002 roku trio do dnia dzisiejszego dało już niezliczoną ilość koncertów na całem świecie, dopiero teraz miłośnicy Metheny'ego mogą podziwiać uwiecznione w studio kompozycje, znane jak dotąd tylko z występów na żywo w tym składzie. Autorem wszystkich kompozycji na Day Trip jest sam Metheny, a wśród utworów znalazła się również piosenka opisująca zniszczenia Nowego Orleanu po przejściu huraganu Katrina.

''

"Liverpool 8" to czternasty studyjny album Ringo Starra. Ukazał się 14 stycznia, choć jego premierę planowano na czerwiec 2007. Początkowo produkował go wspólnie z Markiem Hudsonem, ale po kłótni ze Starrem został z tej roli wykluczony. Zastąpił go Dave Stewart. Stąd we wkładce do płyty tekst: "Produced by Ringo Starr and Mark Hudson; Re-Produced by Ringo Starr and David Stewart". Przyjaźń Starra z Hudsonem podobno jest ostatecznie zakończona.

Zobacz więcej na temat: Pat Metheny ringo starr