16-22.03.2009

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2009 00:00
"Jest dobrze... piosenki niedokończone" oraz Rafał Olbrychski - "Tatango"

"Jest dobrze... piosenki niedokończone"

Płyta poświęcona pamięci Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza i inspirowana twórczością tych wybitnych artystów. Repertuar w większości stanowią piosenki autorskie, zaśpiewane między innymi przez: Hannę Banaszak, Macieja Maleńczuka, Stanisława Soykę, Andrzeja Grabowskiego, Jacka Bończyka, Jacka "Budynia" Szymkiewicza i zespół Habakuk przy akompaniamencie Orkiestry Ptaszyska.


Rafał Olbrychski - "Tatango"

Rafał Olbrychski - aktor, dziennikarz ale przede wszystkim muzyk, lider nieistniejącej już grupy Reds. "Tatango" to płyta z klasycznymi brzmieniami i tekstami m.in. Wojciecha Młynarskiego, Kuby Sienkiewicza. W piosence "Gdy się znajduje przyjaciela" zaśpiewała Maryla Rodowicz.

Czytaj także

Rafał Olbrychski - Tatango

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2009 11:02
Rafał Olbrychski to barwna postać … lata na paralotni, jeździ konno, nurkuje … zawodowo był już dziennikarzem, aktorem, kucharzem, jednak jego największą pasją była od zawsze muzyka …
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Jest dobrze… piosenki niedokończone”

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2009 11:04
Płyta jest poświęcona pamięci Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza i inspirowana twórczością tych wybitnych artystów. Repertuar w większości stanowią piosenki autorskie, zaśpiewane przez czołowe postaci polskiej sceny muzycznej i aktorskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Olbrychski

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2009 20:05
Promocja płyty wokalisty zatytułowanej "Tatango". Pośród autorów tekstów i muzyki oprócz lidera znajdują się: Wojciech Młynarski, Bogddan Olewicz, Kuba Sienkiewicz, Paweł Derentowicz.
rozwiń zwiń