X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

16-22.03.2009

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2009 00:00
"Jest dobrze... piosenki niedokończone" oraz Rafał Olbrychski - "Tatango"
Audio

"Jest dobrze... piosenki niedokończone"

Płyta poświęcona pamięci Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza i inspirowana twórczością tych wybitnych artystów. Repertuar w większości stanowią piosenki autorskie, zaśpiewane między innymi przez: Hannę Banaszak, Macieja Maleńczuka, Stanisława Soykę, Andrzeja Grabowskiego, Jacka Bończyka, Jacka "Budynia" Szymkiewicza i zespół Habakuk przy akompaniamencie Orkiestry Ptaszyska.


Rafał Olbrychski - "Tatango"

Rafał Olbrychski - aktor, dziennikarz ale przede wszystkim muzyk, lider nieistniejącej już grupy Reds. "Tatango" to płyta z klasycznymi brzmieniami i tekstami m.in. Wojciecha Młynarskiego, Kuby Sienkiewicza. W piosence "Gdy się znajduje przyjaciela" zaśpiewała Maryla Rodowicz.

Czytaj także

Rafał Olbrychski - Tatango

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2009 11:02
Rafał Olbrychski to barwna postać … lata na paralotni, jeździ konno, nurkuje … zawodowo był już dziennikarzem, aktorem, kucharzem, jednak jego największą pasją była od zawsze muzyka …
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Jest dobrze… piosenki niedokończone”

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2009 11:04
Płyta jest poświęcona pamięci Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza i inspirowana twórczością tych wybitnych artystów. Repertuar w większości stanowią piosenki autorskie, zaśpiewane przez czołowe postaci polskiej sceny muzycznej i aktorskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Olbrychski

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2009 20:05
Promocja płyty wokalisty zatytułowanej "Tatango". Pośród autorów tekstów i muzyki oprócz lidera znajdują się: Wojciech Młynarski, Bogddan Olewicz, Kuba Sienkiewicz, Paweł Derentowicz.
rozwiń zwiń