X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

17 grudnia 2007 - Amy Winehouse - "You Know I'm No Good"

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2007 00:00
Audio

"Back To Black" to drugi album brytyjskiej wokalistki Amy Winehouse - niepokornej brytyjskiej wokalistki, o której z pasją rozpisywała się prasa brukowa i która tym razem za źródło inspiracji wzięła muzykę kobiecych grup z lat 60., takich jak The Supremes, czy The Shangri-Las. "Back To Black" spędziła trzy tygodnie na szczycie listy najlepiej sprzedawanych płyt na Wyspach. Do dziś tylko w rodzinnym kraju Amy rozszedł się w nakładzie przekraczającym 1,6 miliona egzemplarzy. Promował ją singiel "Rehab". W styczniu 2007 roku pojawiła się na małym krążku druga piosenka z tego wydawnictwa - "You Know I'm No Good". Był to jednocześnie pierwszy singiel promujący "Back To Black" w Stanach. To właśnie ta piosenka jest naszą dzisiejszą piosenką dnia.

Zobacz więcej na temat: Amy Winehouse lata 60