X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

17-23.12.2007

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2007 00:00
Eagles - "Long Road Out Of Eden" oraz Ewa Bem - "Kakadu"
Audio

"Long Road Out Of Eden" to siódmy studyjny album Eagles i jednocześnie pierwszy od 1979 roku. Powstawał przez sześć ostatnich lat. Wyszło z nigo podwójne wydawnictwo, zawierające ponad 90 minut muzyki. W tym momencie zespół jest kwartetem i tworzą go: Glenn Frey i Don Henley, którzą są w The Eagles od samego początku, czyli roku 1971, Joe Walsh (doszedł w 1976) oraz Timothy Schmit (od 1977). W niedawnym wywiadzie Don Henley zapowiedział, że to prawdopodobnie ostatnia płyta, jaką Eagles nagrali.

''

Na album składa się 13 kompozycji Joachima Mencla do tekstów debiutującej w roli autorki Ewy Bem. Płyta utrzymana jest w smooth-jazzowym klimacie, nawiązującym do brzmień znanych z okresu współpracy artystki z triem Bemibek. W nagraniach wzięli udział czołowi polscy muzycy - pianista Andrzej Jagodziński, trębacz Robert Majewski i gitarzysta Jacek Królik. Album promuje singiel "Kocham i nie kocham Cię". Do płyty dołączona będzie, licząca kilkadziesiąt stron, książeczka zawierająca teksty piosenek, autorskie refleksje Ewy Bem na temat miłości, pisane w formie bloga oraz liczne zdjęcia.

Zobacz więcej na temat: eagles Ewa Bem

Czytaj także

21 grudnia 2007 - Eagles - "Busy Being Fabulous"

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2007 00:00
rozwiń zwiń