X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

7 lutego 2008 - The Hives - "We Rule The World (T.H.E.H.I.V.E.S.)

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2008 00:00
Audio

"We Rule The World (T.H.E.H.I.V.E.S.)" to trzeci singiel pochodzący z czwartej płyty The Hives zatytułowanej "The Black And White Album", która ukazała się w październiku zeszłego roku. To jednocześnie jedna z dwóch piosenek wyprodukowanych przez Timbalanda. The Hives to jeden z tych zespołów, które zaistniały dzięki kompilacji ze swoimi największymi (ówcześnie) przebojami. Po dwóch płytach wydanych jedynie w Szwecji, zespół podpisał kontrakt z Poptones - nową (również ówcześnie) wytwórnią Alana McGee. W ten sposób w 2001 roku ukazał się zestaw "Your New Favourite Band", który wystrzelił na 7. miejsce listy sprzedaży płyt na Wyspach i zrobił z The Hives jeden z ważniejszych zespołów nurtu "garage rock revival".

Zobacz więcej na temat: Szwecja