X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

18-24.02.2008

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2008 00:00
Jacka Skubikowskiego "Imieniny polskiej piosenki" oraz Różni wykonawcy - "Alternative Trippin' 2"
Audio

Dwupłytowy album złożony z piosenek wykonanych na koncercie imieninowym Jacka Skubikowskiego, który odbył się w warszawskiej Fabryce Trzciny w lutym 2007. Pierwszy krążek przedstawia Jacka Skubikowskiego jako autora, zaś drugi - jako autora i zarazem wykonawcę niezapomnianych piosenek. Dzięki temu wydawnictwu posłuchać jego piosenek w wykonaniu Majki Jeżowskiej, Ewy Bem czy zespołu Lombard. Wyjątkowości dodają materiały w postaci wybranych fragmentów wypowiedzi samego Skubikowskiego oraz prowadzącego ten koncert Jacka Cygana.


''

Różni wykonawcy - "Alternative Trippin' 2"

Druga część wycieczki dookoła świata pięknych piosenek zabierze fanów niezależnych brzmień m.in.do Islandii, Danii, Norwegii, Belgii, Niemiec, Włoch, Singapuru... Spotkamy też naszych muzycznych autochtonów tworzących w tych klimatach. Geograficzno-muzyczna rewolucja gwarantowana - tu wyraźnie słychać, że nie tylko na Wyspach i w Ameryce Północnej dzieje się coś ciekawego na scenie indie...