X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

12 marca 2008 - Koniec Świata - "Dziewczyna z naprzeciwka"

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2008 00:00
Audio

Koniec Świata to katowicki zespół grający muzykę z pogranicza ska/punk/rock. Powstał w 2000 roku i ma na swoim koncie cztery płyty, z czego ostatnia - "Burgerbar" - ukazała się we wrześniu zeszłego roku. Z niej pochodzi piosenka "Dziewczyna z naprzeciwka", która dziś trafia na naszą playlistę. Koniec Świata mają na swoim koncie wspólne trasy koncertowe z Happysad, Hurt, Farben Lehre, Pidżamą Porno czy Zabili Mi Żółwia.

Zobacz więcej na temat: hurt koniec świata

Czytaj także

Koniec Świata

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2010 12:30
W Muzycznej Jedynce zapraszamy do wysłuchania wywiadu Adama Dobrzyńskiego z Jackiem Czepułkowskim - członkiem zespołu Koniec Świata.
rozwiń zwiń