X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

5-11.05.2008

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2008 00:00
Martyna Jakubowicz - "Te 30. urodziny" oraz Renton - "Take Off"
Audio


Martyna Jakubowicz - "Te 30. urodziny"

"Te 30. urodziny" to album przygotowany z okazji 30 lat pracy artystycznej Martyny Jakubowicz. Na album składają się dwa premierowe utwory w wykonaniu Martyny Jakubowicz oraz 11 jej dobrze znanych piosenek, zaaranżowanych na nowo i zaśpiewanych przez muzycznych gości: zespół Goya, Indios Bravos, Kasię Stankiewicz, Elżbietę Adamiak, Lipali, Soomood, Ewę Bem, Braci, Pogodno, Hurt i Krzysztofa Kiljańskiego. Album promuje najwiekszy przebój Martyny Jakubowicz - "W domach z betonu" w wykonaniu zespołu Goya.


Renton - "Take Off"

"Take Off" to debiutancki album warszawskiego zespołu Renton, ktora nazwa pochodzi od nazwiska jednego z głównych bohaterów powieści Irvine'a Welsha "Trainspotting". To żywiołowa, wybuchowa mieszanka college rocka, post punka i indie popu. 13 surowych, lecz melodyjnych kawałków opartych o bujającą, motoryczną sekcję rytmiczną, jazgotliwą gitarę oraz mocny wokal o charakterystycznej barwie daje niezły zastrzyk energii. Realizatorem i współproducentem Take Off jest Marcin Gajko, znany z współpracy m.in. z The Car Is On Fire, Negatywem czy Agnieszką Chylińską.