8-14.09.2008

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2008 00:00
Silver Rocket - "Tesla" oraz The Chemical Brothers - "Brotherhood"

Silver Rocket - "Tesla"

"Tesla" to czwarta płyta w dyskografii kiedyś poznańskiego, dziś - w innym składzie - waszawskiego Silver Rocket. Mariusz Szypura, zaczynał od kariery w zespole Lizaar. Później był założycielem pierwszego polskiego indie rockowego zespołu - Happy Pills i w końcu współtworzył również jeden z pierwszych projektów mikroelektronicznych - Blimp. Obecnie razem z Tomkiem Makowieckim, Tomkiem Ziętkiem, Marsiją, Marcinem Majkowskim i Patrykiem Stawińskim tworzy Silver Rocket.

The Chemical Brothers - "Brotherhood"

Po sześciu studyjnych płytach Tom Rowlands i Ed Simons, czyli The Chemical Brothers wydają drugą po "Singles 93-03" kompilację z największymi przebojami. Osiem na piętnaście piosenek z tego zestawu można znaleźć na obu wydawnictwach. Dopełnieniem są przeboje z dwóch wydanych po 2003 roku płyt "Push the Button" i "We Are the Night" oraz dwie nowe kompozycje - "Keep My Composure" ze Spank Rock i "Midnight Madness", który nie znajdzię się na polskiej edycji płyty.     

Zobacz więcej na temat: tesla

Czytaj także

SILVER ROCKET

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2008 20:05
Silver Rocket to zespół Mariusza Szypury – kompozytora, multiinstrumentalisty i producenta muzycznego, wcześniej lidera poznańskiego zespołu Happy Pills.
rozwiń zwiń

Czytaj także

8 pazdziernika 2008 - Silver Rocket - "If"

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2008 00:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

SILVER ROCKET - TESLA

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2008 10:09
Silver Rocket - zespół Mariusza Szypury (dawniej Happy Pills, Blimp) kończy pracę nad kolejnym albumem. Płyta zatytułowana TESLA to koncept-album, dla którego inspiracją było życie niedocenionego geniusza i wynalazcy Nikola Tesli.
rozwiń zwiń