AC/DC "Power Up"

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2020 04:00
W tym tygodniu gramy dla Państwa utwory z najnowszego, pełnego mocy albumu legendarnej grupy AC/DC. 
ACDC
AC/DCFoto: materiały promocyjne

Minęło aż sześć lat od poprzedniego albumu legendarnych Australijczyków "Rock or Bust". I nie był to łatwy czas, naznaczony śmiercią Malcolma Younga (odszedł z zespołu w 2014 roku, zmarł trzy lata później) oraz problemami zdrowotnymi Briana Johnsona, który opuścił zespół. Odszedł także basista Cliff Williams. Wydawało się, że to może być koniec kapeli.

A jednak nie! AC/DC powraca albumem "Power Up" z którego bije taka sama energia, co poprzednio. Dodatkowa dobra wiadomość, ba, wspaniała!, jest taka, że powrócił również Brian Johnson. Zespół oficjalnie poinformował o tym 30 września 2020 r. Chociaż podczas koncertów zastępował go Axl Rose, to jednak, z całym szacunkiem dla tego równie świetnego muzyka, to nie to samo.

AC/DC - Demon Fire (Trailer)/YouTube AC/DC


Ważne jest także to, że producentem "Power Up" jest Brendan O’Brien, który współpracował z AC/DC przy ich wcześniejszych albumach "Black Ice" (2008) oraz "Rock Or Bust" (2014). A to gwarantuje, że legendarni rockmani z antypodów wracają ze swoim charakterystycznym brzmieniem i pełną mocą!

Lista utworów:

 1. Realize
 2. Rejection
 3. Shot In The Dark
 4. Through The Mists Of Time
 5. Kick You When You’re Down
 6. Witch’s Spell
 7. Demon Fire
 8. Wild Reputation
 9. No Man's Land
 10. Systems Down
 11. Money Shot
 12. Code Red

AC/DC - Shot In The Dark (Official Video)/YouTube AC/DC


Zobacz więcej na temat: Trójka płyta

Czytaj także

Renata Przemyk "Renata Przemyk i mężczyźni"

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2020 04:00
"Renata Przemyk i mężczyźni" to jubileuszowy album – największe przeboje w nowych aranżacjach i wyjątkowych duetach! Renacie towarzyszą m in.: Adam Nowak, Buslav, Czesław Mozil, John Porter, Leski, Marek Dyjak, Skubas, Wojciech Waglewski, a to jeszcze nie wszyscy...
rozwiń zwiń

Czytaj także

John Lennon "Gimme Some Truth"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 04:00
Tym razem naszą płytą tygodnia jest najnowsze wydawnictwo zawierające utwory jednej z najważniejszych postaci muzyki XX wieku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bruce Springsteen "Letter to You"

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2020 04:00
To już 20. album studyjny Springsteena, pierwszy od płyty "High Hopes" z 2014 roku z E Street Band i ich pierwsza w współpraca od trasy The River Tour z 2016 roku.
rozwiń zwiń