X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agatha - Before The Winter Comes

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2012 00:05
Piosenka pochodzi z albumu "As I am", który premierę miał 8 października 2012 roku.
Audio
Fragment okładki płyty As I Am
Fragment okładki płyty "As I Am"Foto: Fot. materiały promocyjne

O tym dlaczego wyjechała z Polski, jak wyglądały nagrania do płyty i dlaczego boi się śpiewać i pisać po angielsku? Dowiesz się z rozmowy Agathy z Markiem Niedźwieckim!

Agata Rozumek to młoda songwriterka od 4 lat zamieszkująca w Londynie. Do Polski artystka przyjechała w związku z konkursem dla młodych talentów organizowanym przez Empik, a którego patronem była również radiowa Trójka. Szczególną uwagę jury konkursu, w skład którego wszedł Piotr Metz zwróciła śpiewająca gitarzystka, na scenie posługująca się pseudonimem Agatha . – Wśród prawie tysiąca nadesłanych nagrań od razu zauważyliśmy dziewczynę o fantastycznym głosie – mówił w audycji "Lista Osobista" Piotr Metz .

Zobacz więcej na temat: POLSKA Londyn empik