X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Turniej Miast - Przyjaciół Trójki

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2010 16:21
Augustów pierwszy, Trójka na drugim miejscu i Szklarska Poręba, która zajęła zaszczytne trzecie miejsce - to wyniki dwunastego Turnieju Miast - Przyjaciół Trójki rozegranego w słoneczną sobotę 19 lipca w Augustowie.
Audio

Przy wspaniałej pogodzie i dopingu kibiców, na pomoście i plaży przy wyciągu narciarskim, drużyny reprezentujące obie Trójkowe Stolice oraz radiowa ekipa rywalizowały zarówno w przedziwnych, jak i zwyczajnych konkurencjach. Były więc skoki rowerem do wody, siatkówka plażowa, slalom na nartach wodnych, wyścigi na wodnych skuterach, szukanie skarbów pod wodą, przeciąganie liny na tratwach oraz strzały do celu z broni paintballowej. Ci, którzy nie dotarli do Augustowa, mogli słuchać transmisji  z Turnieju Miast na żywo na antenie Trójki.

Turniej zakończył się wieczornym uroczystym podsumowaniem na Rynku Zygmunta Augusta. Następny turniej za rok. Warto jednak przyjeżdżać do Augustowa nie tylko na turniej. Zapraszamy. (jp)

 

Fotorelacja z turnieju:

'' Augustów na żółto, Szklarska Poręba na czarno, Trójka na niebiesko i czarno. Drużyny przygotowują się do rywalizacji.

 

 

 

''Turniej Miast poprzedziła prawie olimpijska parada. Flagi, transparenty oklaski. Trójko znak firmowy niósł w paradzie Michał Olszański.

 

 

 

''Najazd...

 

 

''...skok...

 

 

''... i lądowanie w wodzie. Tak wyglądała jedna z turniejowych konkurencji - rowerowe skoki do wody.

 

 

''Niemożliwe? A jednak! Trójkowi zawodnicy - Henryk Sytner i Michał Olszański (obaj na zdjęciu) oraz Paweł Homa, Robert Kantereit i Michał Gąsiorowski - w tym samym czasie rywalizowali w turnieju i prowadzili audycję na żywo w radiu.

 

 

 

''Największym zainteresowaniem publiczności cieszyły się rowerowe skoki do wody.

Czytaj także

Slalom Gwiazd, Turniej Miast Trójkowych i Slalom Retro

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2010 22:50
27 i 28 lutego zapraszamy na Turniej Miast Trójkowych i Slalom Retro.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kalendarz Imprez pod patronatem Trójki - Augustów 2009

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2010 17:00
Kalendarz Imprez pod patronatem Trójki - Augustów 2009
rozwiń zwiń

Czytaj także

Turniej miast-przyjaciół Trójki

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2008 13:46
Augustów pierwszy, Trójka na drugim miejscu i Szklarska Poręba, która zajęła zaszczytne trzecie miejsce - to wyniki dwunastego Turnieju Miast - Przyjaciół Trójki rozegranego w słoneczną sobotę 19 lipca w Augustowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

”PLUS AUGUSTÓW CUP” - Puchar Polski Jachtów Kabinowych

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2010 16:10
SZEKLA-PORT oraz Klub Żeglarski „AKWA” i Klub Wodny „SZEKLA” w dniach 8-9.08.2009r już po raz ósmy organizuje regaty żeglarskie pod nazwą „PLUS AUGUSTÓW CUP” i finał „REGAT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA AUGUSTOWA”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rowerem przez Polskę

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2010 14:51
Czterech mieszkańców Szklarskiej Poręby: Karol Głuszak, Paweł Orłowski, Donat Pawłowski i Mariusz Wróbel wyruszyło 8 lipca ze Skweru Radiowej Trójki w trasę Trójkowej Magistrali Szklarska Poręba - Augustów. Przejadą na rowerach ponad 700 km z zimowej do letniej stolicy Trójki, z gór nad jeziora, z zachodu na wschód Polski!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kalendarium imprez w Augustowie - 2008

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2010 10:03
rozwiń zwiń

Czytaj także

Augustów - letnia stolica Trójki

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2010 10:01
Augustów - miasto założone przez króla Zygmunta Augusta na mocy przywileju lokacyjnego nadanego w Wilnie 17 maja 1557 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Weekend w Augustowie

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2008 00:04
Z okazji 451 urodzin Augustowa - letniej stolicy Trójki - weekend spędzimy w tym pięknym mieście na północno-wschodnich krańcach Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tu Baron ze Szklarskiej Poręby!

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2008 09:00
Dziś nadajemy z zimowej stolicy Trójki. Szklarska Poręba jak zwykle przywitała nas serdecznie, a wszystko przed weekendowym Slalomem Gwiazd.
rozwiń zwiń