X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2013 12:46
Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. Impreza ma charakter całodniowego konkursu, podczas którego powstają śnieżne figury. Zapraszamy do Szklarskiej Poręby i słuchania Trójki!
Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu
Foto: fot. mat. promocyjne

/

Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu odbędą się 9 lutego w Szklarskiej Porębie.
Do konkursu zostaną zakwalifikowane 4 amatorskie drużyny, które w określonym czasie  ze śnieżnych sześcianów o wymiarach 1,5m x 1,5m x 1,5m wykonują rzeźby zgodnie z przedstawionym wcześniej projektem.
Do uczestnictwa w Mistrzostwach zaproszono również drużyny rzeźbiarzy  Akademii Sztuk Pięknych z Wrocławia, Gdańska i Łodzi. Reprezentacje uczelni (studenci, absolwenci, profesorowie) staną w nietuzinkowe szranki w rywalizacji z zakresu rzeźby. Zadaniem drużyn będzie zaprojektowanie i wyrzeźbienie w śniegu dużych 3-metrowych form na zadany uprzednio temat. Z uwagi na duży format pryzm ekipy profesjonalistów swoją pracę rozpoczną dzień wcześniej. Powstałe rzeźby będą przepięknie podświetlane światłem typu LED.
Po zmierzchu będzie można podziwiać animację graficzną przedstawioną na rzeźbach przez Koło Naukowe Architektów restArt przy Instytucie Architektury PWSZ w Nysie. Imprezie towarzyszyć będą różnego typu animacje i działania event'owe: tworzenie gigantycznie długiego szalika dla Rzepióra, zabawa w "bajanie” (pisanie/opowiadanie bajek na temat interakcji zachodzących pomiędzy stworzonymi rzeźbami). Dla rodzin z dziećmi proponujemy udział w amatorskiej odsłonie tworzenia rzeźb. Zapraszamy również na stoiska z produktami lokalnymi.

Zapraszamy do słuchania relacji z imprezy na antenie Trójki:

- w piątek, 8 lutego, w popołudniowym "Zapraszamy do Trójki" (16.00 - 19.00);

- w sobotę, 9 lutego "Radiowy Dom Kultury" (13.00 - 15.00) prosto ze Skweru Radiowej Trójki;

- w sobotę, 9 lutego, w "Myśliwieckiej 3/5/7" (16.00 - 18.00).