X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Open’er Festival 2013: emocje rozgrzane do czerwoności

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2013 21:03
Pierwszy dzień Open’er Festival za nami. Na scenie pojawili się m.in. Editors, Blur, Kendrick Lamar i Dawid Podsiadło. Za nami także trwający 5 godzin spektakl Krzysztofa Warlikowskiego "Kabaret Warszawski".
Audio
  • Open’er Festival 2013: Mikołaj Ziółkowski co nowego na festiwalu (Program alternatywny/Trójka)
  • Open’er Festival 2013: Tom Smith o inspiracjach zespołu Editors (Program alternatywny/Trójka)
  • Open’er Festival 2013: Dawid Podsiadło o koncercie (Program alternatywny/Trójka)
  • Krzysztof Warlikowski o spotkaniu z publicznością na Open’er Festival 2013 (Program alternatywny/Trójka)
Tom Smith - wokalista brytyjskiego zespołu rockowego Editors, podczas występu grupy w pierwszym dniu Opener Festival w Gdyni
Tom Smith - wokalista brytyjskiego zespołu rockowego Editors, podczas występu grupy w pierwszym dniu Open'er Festival w GdyniFoto: PAP/Adam Warżawa

Z radiowego studia festiwalowego nadawane będą relacje i audycje, znów zostanie otwarta także "Biblioteka Trójki”.

- Teren festiwalu uległ zmianie. Mamy tu mikrokosmos muzyki, mikrokosmos kultury, mikrokosmos sztuki. Powstały nowe miejsca, nowe przestrzenie. Obok totemu Maurycego Gomulickiego jest nowa praca Pawła Althamera i grupy Nowolipie. Niezwykła instalacja, do której może wejść 150 osób, praca zbudowana jest z autobusów – mówi Mikołaj Ziółkowski, dyrektor festiwalu. Jak dodaje przejście aleję openerową jest zupełnie innym doświadczeniem niż rok temu. Pojawił się nowy namiot z jedzeniem, a Trójkowy namiot w tym roku jest tuż obok strefy dla dzieci. Niezapomnianym momentem pierwszego dnia Open’er Festival 2013 będą także koncerty Blur i Kendrick Lamar.

Wywiadów, informacji i zdjęć szukaj na naszej podstronie poświęconej Open'er Festival

Agnieszka Szydłowska przed koncertem Editors spotkała się z wokalistą grupy, Tomem Smithem. Opisując siebie słuchaczom zwrócił uwagę na swój wysoki wzrost (6 stóp) i długie ręce. Była chwila, aby porozmawiać o inspiracjach muzycznych Editors.

Zapraszamy do odwiedzenia kanału Open'er Festival na moje.polskieradio.pl

W audycji gościł także Dawid Podsiadło, którego koncert w namiocie zainaugurował festiwalowe granie. - Było cudownie i aż trudno uwierzyć, że koncert rozpoczął się o 17.00. Po trzecim utworze namiot był pełen – mówił artysta. Odnosząc się do swojego debiutanckiego albumu, który okazał się wielkim sukcesem muzyk podkreślał, że dla niego to wciąż sen. - Ciężko mi w to uwierzyć. Dotrze to do mnie jak będę miał czas odpocząć, pomyśleć – przyznaje Dawid Podsiadło.

PEŁEN PROGRAM OPEN'ER FESTIVAL (PDF) >>>

W programie alternatywnym nie mogło także zabraknąć Krzysztofa Warlikowskiego, którego spektakl "Kabaret Warszawski" można było zobaczyć w środę. Trójkowi wysłannicy oceniają bardzo pozytywnie 5-godzinną inscenizację, choć dało się słyszeć także inne opinie. Jak podkreślają to bardzo dobrze, jeśli sztuka pobudza do dyskusji. - To bardzo fajny moment konfrontowania się z ludźmi, którzy nie tylko chodzą do teatru. Tu na Open’er Festival teatr jest połączony z życiem, a młoda widownia jest wyjątkowa – oceniał w rozmowie z Agnieszką Obszańską reżyser.

gs

Zobacz więcej na temat: Open'er Festival 2013

Czytaj także

Program Open’er 2013: koncerty, wystawy, warsztaty i wiele innych atrakcji w Gdyni

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2013 10:33
Blisko 100 koncertów i setów dj’skich, kilkanaście godzin przedstawień teatralnych, maratony filmów dokumentalnych, pokazy mody, wykłady i warsztaty designu oraz spotkania w strefie NGO.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Open’er Festival 2013 jest eko

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2013 13:21
Open’er Festival 2013 to wydarzenie muzyczne, podczas którego warto zajrzeć do strefy Eko. Co czeka tam na fanów muzyki? O tym w środę w audycji "Na cztery ręce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ruszył Open'er Festival 2013: koncerty, wielkie gwiazdy i...

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2013 09:00
Bramy Open'er Festival 2013 otwarte. - O17.00 rozpoczął się koncert Dawida Podsiadło, najgłośniejszego polskiego debiutanta. To pierwszy koncert w namiocie Open'er Festival w tym roku - relacjonuje Agnieszka Szydłowska.
rozwiń zwiń