"Myśliwiecka 3/5/7" z OFF Festivalu. Posłuchaj wywiadów z artystami

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 19:30
W specjalny, festiwalowym wydaniu "Myśliwieckiej 3/5/7" Anna Gacek i Piotr Metz rozmawiali m.in. z Jackiem Lachowiczem, zespołem Same Suki i szefem wytwórni Sub Pop Johnatanem Ponemanem.
Audio
  • Rozmowa z Jackiem Lachowiczem (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • Rozmowa z Johnatanem Ponemanem (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • Rozmowa z zespołem Same Suki (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Zespół Same Suki
Zespół Same SukiFoto: mat. prasowe

Przez cały czas trwania festiwalu, od 1 do 3 sierpnia, Trójkowa ekipa dziennikarzy na bieżąco informuje słuchaczy o jego przebiegu. Dzięki audycjom, nadawanym na żywo z Doliny Trzech Stawów w Katowicach, miłośnicy dobrej muzyki mają okazję posłuchać relacji z licznych festiwalowych wydarzeń oraz wywiadów z artystami.

W specjalny, festiwalowym wydaniu "Myśliwieckiej 3/5/7" Anna Gacek i Piotr Metz rozmawiali m.in. z Jackiem Lachowiczem, zespołem Same Suki, szefem wytwórni Sub POP Johnatanem Ponemanem. Zapraszamy do wysłuchania wywiadów!

Off Festival 2014. Najnowsze informacje, wywiady, konkursy >>>
OFF to jeden z najważniejszych festiwali alternatywnych w Polsce, zainaugurowany w 2006 roku w Mysłowicach z inicjatywy Artura Rojka, byłego lidera grupy Myslovitz, pomysłodawcy i organizatora imprezy. Festiwal tradycyjnie odbywa się w sierpniu, od czterech lat w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Trójka, jako patron medialny wydarzenia, jest z nim od początku silnie związana. W tym roku na festiwalowej "Scenie Trójki” wystąpią artyści rekomendowani przez dziennikarzy muzycznych Programu 3, tacy jak m.in.: Perfume Genius, John Wizards, Bo Ningen, Le1f, Merkabah, 65DayOfStatic czy projekt Tribute To Jerzy Milian.
Przy festiwalu działa również Kawiarnia Literacka goszcząca poetów, pisarzy i ludzi kultury. Drugi rok z rzędu jej opiekunem jest dziennikarz, felietonista i pisarz - Krzysztof Varga, a współgospodarzem - Michał Nogaś z Programu 3. Fanów literatury mają okazję do spotkań i rozmów m.in. z Magdaleną Grzebałkowską, Patrycją Pustkowiak, Jackiem Podsiadło, Łukaszem Orbitowskim, Michałem Zadarą i Serhijem Żadanem.

(mat. prasowe, mp, mk)

Czytaj także

RDK odwiedza OFF: książki, koncerty, kawiarnia

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 11:05
I oto jesteśmy! W Dolinie Trzech Stawów, na dziewiątym już festiwalu. Dziś prosto z Kawiarni Literackiej opowiedzieliśmy o tym, co dzieje się nie tylko na scenach, ale także i poza nimi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

OFF Festival, czyli impreza dla prawdziwych fanów muzyki

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 16:31
- Ten festiwal idzie artystycznie pod prąd. Nigdy sobie nie ułatwiałem drogi, co czasami wypominają mi współpracownicy - śmieje się Artur Rojek, dyrektor programowy OFF Festival, podczas którego w tym roku wystąpi łącznie aż 105 zespołów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Varga o sukcesie Kawiarni Literackiej na OFF Festivalu

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 17:14
- Jestem dumny z tego, że Kawiarnia Literacka na OFF Festivalu się udaje. Najważniejsze jest dla mnie to, że przychodzi mnóstwo ludzi. Namiot jest pełny. To są konsumenci kultury. Ludzie, którzy słuchają muzyki, czytają książki - mówi w "Radiowym domu kultury" Krzysztof Varga, szef Kawiarni Literackiej.
rozwiń zwiń