Pierwszy dzień Off Festivalu - szaleństwo!

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 00:35
Że będzie mnóstwo muzycznych wrażeń i gwiazd przy Trójkowym wozie - to było do przewidzenia. Ale pewnych wydarzeń nikt się nie spodziewał...
Audio
  • "Żar prosto w twarz, ale niczego nam w tym koncercie nie brakowało" - mówili muzycy z grupy Snowman
  • Z Richardem Fearlessem rozmawiają Anna Gacek i Piotr Stelmach
  • Człowiek-żyrafa Artur Rojek podsumowuje dzień pierwszy
  • Kasia Nosowska wyzwoliła z siebie zwierzę
  • Nerwowe Wakacje zmieniają patrzenie na muzykę
  • Festiwalowicz pod scenami - zaradność bada Łukasz Karusta
  • Bilety jeszcze są, muzycy i artyści czekają - zapraszamy!
Death In Vegas
Death In VegasFoto: fot. deathinvegasmusic.com

Piątek 3 sierpnia upłynął szybko, może dlatego, że pod znakiem nie tylko muzyki, ale i sportu. To właśnie tego wieczoru Adrian Zieliński i Tomasz Majewski zdobyli złote medale. Rozmowy z artystami przeplataliśmy więc relacjami z Londynu.

Jeszcze zanim rozpoczął się katowicki festiwal Anna Gacek i Piotr Stelmach przeprowadzili wywiad z Richardem Fearlessem z zespołu Death in Vegas

Przez cały dzień po festiwalowym terenie przemieszczał się Łukasz Karusta, który sprawdzał, co się dzieje "w terenie" oraz donosił o najciekawszych, nie tylko muzycznych, wydarzeniach. 

Z Kasią Nosowską wkroczyliśmy do "Listy Przebojów Trójki", a tuż po godz. 22 przy naszym wozie zagościli członkowie zespołu Snowman. Gościliśmy także członków Nerwowych Wakacji, a Paula i Karol zjawili się na małą offsesję. W jej trakcie muzycy najpierw zaśpiewali z dedykacją dla Tomka Majewskiego jedną ze swoich piosenek, a chwilę później  kolejną dedykowali Charlesowi Bradley'owi i zaśpiewali w obecności mistrza soulu. Radości z przepływu muzycznej energii nie było końca.

Kolejne godziny upłynęły w towarzystwie organizatora festiwalu Artura Rojka, który opowiedział o pierwszym dniu Off-a, a także o tym, dlaczego chciałby być żyrafą. Następnie na antenie pojawiła się grupa Metronomy, która przyniosła Polakom szczęście oraz Kurt Vile. Dwie ostatnie rozmowy już w sobotę na stronie internetowej Trójki!

Więcej dowiesz się słuchając załączonych dźwięków oraz śledząc naszą trójkowo-offową stronę specjalną >>

Czytaj także

OFF-owy urodzaj

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 15:33
Artur Rojek (twórca OFF Festival): W tym roku program festiwalu jest szczególnie bogaty. Tak jak na każdym dobrym festiwalu nie będzie można chodzić na jedną scenę, bez uczucia, że coś się traci na drugiej.
rozwiń zwiń