X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Drugi dzień na Off-ie - moc i emocje

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2012 01:37
Dzień największych gwiazd, dzień wielkiego upału, dzień odkryć. Przeżyjmy go jeszcze raz wraz z Trójkowymi gośćmi.
Audio
  • Z Kurtem Vile rozmawia Anna Gacek
  • Wyciągam z ludzi wszystko, ich twarze mówią - Jacek Poremba
  • Wróciliśmy na Off po 5 latach, nadal nie wiemy jak działa prąd - Kobiety
  • Mamy przewagę! Nam nikt nigdy nie powie "stary dziad, a pcha się na scenę" - mówi pisarz Krzysztof Varga
  • Jesteśmy selektywni - Krzysiek Ostrowski (CKOD)
  • Opłaciły się godziny zgryzot - Marcin Staszewski (Beneficjenci Splendoru)
  • Przyjdź na Off-a, wymień płytę!
  • Niesamowite rzeczy działy się na scenie, za sceną oraz na całym polu - Łukasz Karusta o koncercie Iggy And The Stooges
  • Gwiazdy drugiego dnia - podsumowuje Anna Gacek
Publiczność podczas koncertów w Dolinie Trzech Stawów gdzie trwa Off Festival. Katowice, 04.08.2012.
Publiczność podczas koncertów w Dolinie Trzech Stawów gdzie trwa Off Festival. Katowice, 04.08.2012. Foto: fot. PAP/Andrzej Grygiel

Sobota 4 sierpnia rozpoczęła się w bardzo dobrych nastrojach i mamy swoje, trójkowe podejrzenie, że zawdzięczamy to piątkowemu koncertowi Charlesa Bradleya . Jak się okazało amerykański muzyk zrobił niezwykłe wrażenie nie tylko na dziennikarzach Trójki i publiczności, ale także na fotografie festiwalu Jacku Porembie. - Jego twarz należy do tych, od których nie można oderwać oczu - mówi w Trójce.

Off Festival Katowice 2012 - strona specjalna >>>

W "Myśliwieckiej 3/5/7" Jacek opowiedział także o tym, jak doszło do powstania specjalnego studia, w którym portretuje festiwalowe gwiazdy.

Wśród naszych pierwszych muzycznych gości znaleźli się członkowie zespołu Kobiety oraz Marcin Staszewski z Beneficjentów Splendoru, który w tym dniu otwierał Scenę Eksperymentalną.

Jak się okazało, nawet z pisarzem Krzysztofem Vargą, który gości w Off-owej Kawiarni Literackiej, nie udało się uniknąć tematów muzycznych. - Ja sobie nie wyobrażam życia bez muzyki, ona często jest dla mnie inspiracją i mam wrażenie, że pisarze i muzycy są nacjami bardzo bliskimi sobie mentalnie - podkreślił i zdradził, co byłoby dla niego największą tragedią. Dowiesz się tego słuchając całej rozmowy!

- Z Off-em jest tak, że co by o nim nie mówić, przyjemność grania tu jest ogromna. Oczywiście o ile zapomni się o wszelkich okolicznościach - podkreślił Krzysztof Ostrowski z Cool Kids of Death, wyrażając chyba doznania wszystkich koncertujących za dnia w upale.

W wieczornej części naszych relacji dostaliśmy prezent - The Wedding Present - albowiem Piotrowi Metzowi udało się spotkać z wokalistą grupy Davidem Gedgem. Bardzo silne wrażenia towarzyszyły także koncertowi, podczas którego Mikołaj Trzaska prezentował muzykę do filmu "Róża". A to wszystko z niedostępnym Iggym Popem w tle.

Zapraszamy do słuchania Trójki także podczas trzeciego dnia Off Festival - w niedzielę 5 sierpnia.

Zobacz więcej na temat: Katowice Mikołaj Trzaska

Czytaj także

Sobota z Off-em

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 16:02
Dziś aż trzy muzyczne audycje poprowadzą dziennikarze Trójki z festiwalowego terenu w Katowicach. Tym razem opowiemy nie tylko o koncertach i spotkamy się nie tylko z muzykami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzaska: nie jestem w stanie oglądać "Róży"

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2012 11:40
- Miałem wielkie obawy, żeby grać tak intymną muzykę na festiwalu. Myślałem, że jest ona stworzona do intymnych przestrzeni, a po tym koncercie jestem w szoku - mówił kompozytor muzyki do filmu Wojtka Smarzowskiego po pierwszym wykonaniu na żywo.
rozwiń zwiń