X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kuba Strzyczkowski: moja przyszłość wygląda różowo

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2012 19:00
- Jestem spokojny. Jestem w rękach Jacka Pietraszkiewicza. Będziemy się bardzo często łączyli, sprawdzali na bieżąco prognozy pogody i zmieniali trasę, jeżeli taka będzie potrzeba - mówi Kuba Strzyczkowski, który przygotowuje się do samodzielnego opłynięcia Atlantyku.
Audio
  • Kuba Strzyczkowski: moja przyszłość wygląda różowo
Kuba Strzyczkowski na jachcie Delphia Trójka
Kuba Strzyczkowski na jachcie Delphia TrójkaFoto: Fot. Gabriela Darmetko

Od środy rano jacht Delphia Trójka przebywa w porcie Vilamoura w Portugalii. Kuba Strzyczkowski trenuje tam pod okiem kapitana żeglugi wielkiej Jarosława Kaczorowskiego, który od tej chwili odpowiada za przygotowania do samotnego rejsu i to on podejmie decyzję kiedy Kuba Strzyczkowski ruszy w samotny rejs szlakiem Kolumba.

- Pracujemy nad różnymi rozwiązaniami, które poprawiają bezpieczeństwo. Bez względu na pogodę wychodzę na morze w pojedynkę i ćwiczę. A potem już na brzegu z moim trenerem omawiamy, co jest jeszcze do poprawienia - relacjonuje dziennikarz Trójki.

Wszystkie relacje z rejsu można znaleźć na stronie rejskuby.polskieradio.pl >>>

Kuba Strzyczkowski zapewnia, że jego zespół brzegowy bardzo pilnie śledzi prognozy pogody, która w tym roku jest nietypowa. - O tej porze roku w Vilamourze zwykle jest nieco chłodniej i nie pada, a tymczasem tu jest ciepło i leje - mówi samotny żeglarz.

8 listopada Kuba Strzyczkowski i kpt. Jarosław Kaczorowski na jachcie Delphia Trójka powinni wyruszyć w rejs do Las Palmas. Samotny rejs Kuby ma się rozpocząć 14 listopada, jednak - w związku z niespokojną sytuacją na Atlantyku - nie da się wykluczyć drobnego opóźnienia rejsu.

Czytaj także

Cudowny gulasz Kuby z kroplą wina

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2012 18:40
Nie wszyscy jednak mieli okazję się nim rozkoszować, bo na pokładzie Trójkowej Delphi rozszalała się choroba morska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samotny rejs za niecałe 2 tygodnie. Kuba musi się nauczyć... spać

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 11:00
- Trzeba sobie zdawać sprawę, że człowiek w zestawieniu z żywiołem jest istotą niewielką i słabą. Zawsze pozostaje dużo niewiadomych. Dlatego zwykle mówimy, że jesteśmy PRAWIE gotowi. I tak jest teraz z Kubą - mówi kpt. Jarosław Kaczorowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Strzyczkowski o przekraczaniu własnych granic

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 10:53
- Paradoksalnie najmniej się obawiam samotności, chociaż mam trudny charakter - mówi Kuba Strzyczkowski Agnieszce Kublik. Rozmowa została opublikowana w Magazynie Świątecznym "Gazety Wyborczej".
rozwiń zwiń