X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Złamany maszt! Kuba kontynuuje rejs

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2012 19:02
Dzień po wypłynięciu z gościnnego portu w portugalskiej miejscowości Vilamoura, załodze zaprzyjaźnionego jachtu pogoda dała się we znaki. Delphia Trójka z Kubą Strzyczkowskim płynęła na pomoc.
Audio
  • Kuba Strzyczkowski wyjaśnia sytuację po wypadku jachtu Prodigy
Delphia Trójka radzi sobie w trudnych warunkach pogodowych
Delphia Trójka radzi sobie w trudnych warunkach pogodowychFoto: Źródło: mediapartners.pl REJS 50lecia Trójki, fot. Bartosz Kamiński

- Wyruszyliśmy razem z jachtem Prodigy, który prowadzi kapitan Andrzej Podwysocki. W drodze rozłączyliśmy się i nagle dostaliśmy wiadomość, że jach stracił maszt - opowiada Kuba Strzyczkowski na antenie Trójki.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń! - Kapitan sam opanował sytuację, my jedynie zaproponowaliśmy asystę - dodaje Strzyczkowski i wyjaśnia, dlaczego dla załogi Prodigy strata masztu jest szczególnie bolesna. Wysłuchaj całej relacji!

Wszystkie relacje z rejsu można znaleźć na stronie rejskuby.polskieradio.pl >>>

Po opanowaniu sytuacji Delphia Trójka z Kubą Strzyczkowskim i kapitanem Jarosławem Kaczorowskim kontynuuje rejs do Las Palmas. - Spieszymy się, bo przed nami ponad 500 mil morskich. Rejs utrudnia pogoda, która jest bardzo zmienna, a także duży ruch statków - podkreślił w rozmowie Robertem Kantereitem.
Do Las Palmas (Wyspy Kanaryjskie) Kuba Strzyczkowski płynie w towarzystwie swego trenera - kapitana Jarka Kaczorowskiego. Trzeci - samotny etap rejsu, w który Kuba wypłynął, by uczcić 50-lecie Trójki, rozpocznie się najprawdopodobniej 14 listopada. Ostateczna decyzja o wypłynięciu zależeć będzie od warunków pogodowych.

Już teraz zapraszamy Państwa do słuchania relacji z tego etapu na antenie Trójki!