X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wyglądam brzegu, odhaczam mile"

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2012 11:19
- Minimum 5 dni płynięcia jeszcze przede mną - donosi z jachtu Delphia Trójka Kuba Strzyczkowski.
Audio
A tak niedawno wypływał z Lizbony ....
A tak niedawno wypływał z Lizbony ....Foto: fot. M. Łukawski/PR

Nasz redakcyjny kolega, z zamiłowania żeglarz, aby uczcić 50-lecie Programu Trzeciego, z którym prowadzący "Za a nawet przeciw" związany jest od 25 lat, płynie samotnie po Oceanie Atlantyckim. - Dziennikarze na ogół nie pływają samotnie przez Atlantyk i słyną z tego, że dużo mówią. Łatwo być teoretykiem. Czas się przekonać czy sobie poradzę i jak bardzo będę się bał – mówił Kuba Strzyczkowski jeszcze przed rejsem.

Jak sobie radzi i co przeżywa - dowiecie się ze strony rejskuby.polskieradio.pl >>>

Jak obliczył o poranku 4 grudnia, pokonał już około 4600 kilometrów, a do mety na wyspie Gwadelupa pozostało przynajmniej pięć dni żeglugi. Trójka już przygotowuje się do wielkiego powitania, a my wciąż zachęcamy do kibicowania i wspierania Pana Kuby dobrymi myślami.

Do słuchania kolejnego spotkania telefonicznego z żeglarzem zapraszamy w środę, 5 grudnia w popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" (w godz. 16.05 - 19.00)

Czytaj także

Kuba Strzyczkowski i papierkowa robota

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2012 10:27
Najpierw słuchacze przekazali swe życzenia dla trójkowego żeglarza, następnie zostały one wydrukowane i skrzętnie ukryte na pokładzie jachtu. A teraz, gdy podczas rejsu Kubie doskwiera samotność, kartki z pozdrowieniami doskonale poprawiają nastrój!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Końcówka rejsu pełna przygód

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 12:24
- Na Delphii wydarzenie goni wydarzenie i nawet miniona noc obfitowała w przygody. Udało mi się przeżyć zamach na zdrowie - donosi Kuba Strzyczkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Strzyczkowski: pozostało dokładnie 719 mil!

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 17:01
- Do celu dotrę prawdopodobnie za 6 dni. Sporo zależy od wiatru. Jeśli będzie silniejszy, to w 5 dni uda się dopłynąć. Za mną 2234 mile, czyli jakieś 4,5 tysiąca kilometrów i już czuję maleńkie zmęczenie - relacjonuje samotny żeglarz.
rozwiń zwiń