"Powiększenie" patrzy w przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2013 15:00
Moda nie znosi stagnacji i szczęśliwie nie boi się kryzysu, więc - po obfitującym w zdarzenia, dramaty, skandale, ale i w piękne kreacje roku 2012 - w tym nowym liczymy na jeszcze więcej! A co przyniesie 2013? Tym zajęliśmy się w styczniowej audycji.
Audio
Wkraczamy w erę elegancji. W lutym pierwszy numer polskiej edycji Harpers Bazaar. Linda Evangelista na okładce pisma w 1992 roku.
Wkraczamy w erę elegancji. W lutym pierwszy numer polskiej edycji "Harper’s Bazaar". Linda Evangelista na okładce pisma w 1992 roku.

W nowym roku będzie się działo – co stwierdzamy z radością - także w Polsce! Doczekamy się kolejnego debiutu globalnej marki: w Warszawie powstaje właśnie pierwszy polski butik Louis Vuitton. O marce, która ma do zaoferowania więcej niż torebki z pożądanym logo, rozmawialiśmy z Piotrem Zacharą.

Wcześniej, bo już w lutym, w kioskach pojawi się wyczekany, pierwszy numer polskiej edycji "Harper’s Bazaar". Najstarszy amerykański magazyn o modzie (założony w 1867 roku!) niezmiennie stoi na straży elegancji i stylu. O tym, jak wprowadza się na nowy rynek tak zasłużony tytuł i co będzie wyróżniać polską edycję, a także o dziedzictwie "Harper’s Bazaar" opowiadał Filip Niedenthal, szef działu mody magazynu.

A jakby nie było dość światowo, twarzą kolekcji na wiosnę-lato 2013 marki Reserved jest Cara Delevingne, najbardziej rozchwytywana modelka ostatnich miesięcy. O współpracy z dziewczyną u szczytu sławy rozmawialiśmy z Adamem Babinkiem, dyrektorem artystycznym Reserved.

Zapraszam do wysłuchania całej audycji, Anna Gacek

Wszystko o czym mówimy, można zobaczyć na Facebooku audycji "Powiększenie".

Czytaj także

Trójka wkracza w świat wielkiej mody!

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2012 11:15
"Powiększenie" to nowa audycja Anny Gacek. Tylko o modzie i zawsze o pięknie. O sztuce tworzenia i wielkim biznesie. Zapraszamy już w niedzielę, 16 września.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Powiększenie" w Nowym Jorku i Londynie

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2012 17:29
Joan Rivers powiedziała, że tydzień mody jest jak impreza w domu Charliego Sheena. Dużo pięknych kobiet, wszystko to trwa kilka dni i cud, że nikt nie umarł. A jednak, znowu się udało, przeżyliśmy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Powiększenie" w złotym pyle

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2012 16:05
Z ręką na pulsie! W poniedziałek w Warszawie Ania Kuczyńska pokazała swoją najnowszą kolekcję, Gold Dust Woman. Lato 2013 według Ani będzie gorące, bo to nie tylko piękna, ale i seksowna kolekcja!
rozwiń zwiń