"Powiększenie" na Oscarach

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2013 17:16
Jest jedna taka noc w roku – noc Oscarowa. Przepych kreacji i targowisko próżności. Za dużo to wciąż nie dość! O tym, jak gwiazdy szykują się do najważniejszego w roku wyjścia i jak ogromna jest to operacja z udziałem stylistów, agentów, projektantów mówiliśmy w "Powiększeniu".
Audio
Najpiękniejsza kreacja ubiegłorocznych Oscarów - Gwyneth Paltrow w kreacji Toma Forda
Najpiękniejsza kreacja ubiegłorocznych Oscarów - Gwyneth Paltrow w kreacji Toma FordaFoto: Fot.: PAP/EPA
Powiększenie na czerwonym dywanie
Jest jedna taka noc w roku – noc Oscarowa. Przepych kreacji i targowisko próżności. Za dużo to wciąż nie dość! O tym, jak gwiazdy szykują się do najważniejszego w roku wyjścia i jak ogromna jest to operacja z udziałem stylistów, agentów, projektantów w najbliższym Powiększeniu. Stylistka Olga Piekarska zdradzi czym kierują się aktorki wybierając kreację na wielką galę. I oczywiście powiemy o kilku niezapomnianych sukniach!
Ale zanim Los Angeles, Nowy Jork i Londyn. Za nami dwa pierwsze tygodnie mody. To już kolekcje na przyszłoroczną zimę! Nasz człowiek w Londynie – pokazujący tam Krzysztof Stróżyna opowie o swojej najnowszej kolekcji, a z dziennikarzem Piotrem Zacharą zrecenzujemy nowojorskie pokazy. I poplotkujemy o gorącym nazwisku – tym razem mody – Victorii Beckham. To już moda na rok 2014, ale w Powiększeniu wrócimy też do, uwaga, uwaga, początku XX wieku. Wtedy swoje pionierskie podejście do piękna prezentował Max Factor, w Powiększeniu fragment biografii mistrza, która właśnie ukazuje się w Polsce. 
Później szybko ‘beauty sleep’ i czekamy na Oscarową noc!
Do usłyszenia w niedzielę o 11.05,
Anna Gacek
Wszystko o czym mówimy w Powiększeniu można zobaczyć tu: 
www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

Stylistka Olga Piekarska zdradzała, czym kierują się aktorki wybierając kreację na wielką galę. I oczywiście mówiliśmy o kilku niezapomnianych sukniach!

Ale zanim Los Angeles - Nowy Jork i Londyn. Za nami dwa pierwsze tygodnie mody. To już kolekcje na przyszłoroczną zimę! Nasz człowiek w Londynie – pokazujący tam Krzysztof Stróżyna opowiadał o swojej najnowszej kolekcji, a z dziennikarzem Piotrem Zacharą recenzowaliśmy nowojorskie pokazy. I plotkowaliśmy o gorącym nazwisku – tym razem mody – Victorii Beckham.

To już moda na rok 2014, ale w "Powiększeniu" wróciliśmy też do, uwaga, uwaga, początku XX wieku. Wtedy swoje pionierskie podejście do piękna prezentował Max Factor, w "Powiększeniu" fragment biografii mistrza, która właśnie ukazuje się w Polsce. 

"Powiększenie" na antenie Trójki w co trzecią niedzielę o godz. 11.05.

Program przygotowuje i prowadzi Anna Gacek.

Wszystko, o czym mówimy w "Powiększeniu" można zobaczyć tu: www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

Zobacz więcej na temat: moda