X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Powiększenie" na Oscarach

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2013 17:16
Jest jedna taka noc w roku – noc Oscarowa. Przepych kreacji i targowisko próżności. Za dużo to wciąż nie dość! O tym, jak gwiazdy szykują się do najważniejszego w roku wyjścia i jak ogromna jest to operacja z udziałem stylistów, agentów, projektantów mówiliśmy w "Powiększeniu".
Audio
Najpiękniejsza kreacja ubiegłorocznych Oscarów - Gwyneth Paltrow w kreacji Toma Forda
Najpiękniejsza kreacja ubiegłorocznych Oscarów - Gwyneth Paltrow w kreacji Toma FordaFoto: Fot.: PAP/EPA
Powiększenie na czerwonym dywanie
Jest jedna taka noc w roku – noc Oscarowa. Przepych kreacji i targowisko próżności. Za dużo to wciąż nie dość! O tym, jak gwiazdy szykują się do najważniejszego w roku wyjścia i jak ogromna jest to operacja z udziałem stylistów, agentów, projektantów w najbliższym Powiększeniu. Stylistka Olga Piekarska zdradzi czym kierują się aktorki wybierając kreację na wielką galę. I oczywiście powiemy o kilku niezapomnianych sukniach!
Ale zanim Los Angeles, Nowy Jork i Londyn. Za nami dwa pierwsze tygodnie mody. To już kolekcje na przyszłoroczną zimę! Nasz człowiek w Londynie – pokazujący tam Krzysztof Stróżyna opowie o swojej najnowszej kolekcji, a z dziennikarzem Piotrem Zacharą zrecenzujemy nowojorskie pokazy. I poplotkujemy o gorącym nazwisku – tym razem mody – Victorii Beckham. To już moda na rok 2014, ale w Powiększeniu wrócimy też do, uwaga, uwaga, początku XX wieku. Wtedy swoje pionierskie podejście do piękna prezentował Max Factor, w Powiększeniu fragment biografii mistrza, która właśnie ukazuje się w Polsce. 
Później szybko ‘beauty sleep’ i czekamy na Oscarową noc!
Do usłyszenia w niedzielę o 11.05,
Anna Gacek
Wszystko o czym mówimy w Powiększeniu można zobaczyć tu: 
www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

Stylistka Olga Piekarska zdradzała, czym kierują się aktorki wybierając kreację na wielką galę. I oczywiście mówiliśmy o kilku niezapomnianych sukniach!

Ale zanim Los Angeles - Nowy Jork i Londyn. Za nami dwa pierwsze tygodnie mody. To już kolekcje na przyszłoroczną zimę! Nasz człowiek w Londynie – pokazujący tam Krzysztof Stróżyna opowiadał o swojej najnowszej kolekcji, a z dziennikarzem Piotrem Zacharą recenzowaliśmy nowojorskie pokazy. I plotkowaliśmy o gorącym nazwisku – tym razem mody – Victorii Beckham.

To już moda na rok 2014, ale w "Powiększeniu" wróciliśmy też do, uwaga, uwaga, początku XX wieku. Wtedy swoje pionierskie podejście do piękna prezentował Max Factor, w "Powiększeniu" fragment biografii mistrza, która właśnie ukazuje się w Polsce. 

"Powiększenie" na antenie Trójki w co trzecią niedzielę o godz. 11.05.

Program przygotowuje i prowadzi Anna Gacek.

Wszystko, o czym mówimy w "Powiększeniu" można zobaczyć tu: www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

Zobacz więcej na temat: moda