X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Powiększenie" i Bowie

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2013 20:24
David Bowie jest. Tak twierdzą kuratorzy poświęconej mu wystawy w Londyńskim Victoria & Albert Museum. "Powiększenie" przyklaskuje!
Audio
David Bowie
David Bowie Foto: Fot.: Wikimmedia Commons, lic. CC, AVRO

W audycjach muzycznych świętujemy powrót Bowiego na muzyczną scenę, w "Powiększeniu" cieszymy się, że ikona stylu znów inspiruje. O metamorfozach Mistrza, jego wpływie na popkulturę i niezapomnianych wizerunkach porozmawiamy ze stylistką Polą Madej-Luberą.

Gdyby nie David Bowie, nie byłoby wielu śmiałych stylizacji gwiazd, ale i kolorowej zachodniej ulicy. Ile jeszcze pracy przed nami i jak się ma nowa polska moda opowie autor książki jej poświęconej, dziennikarz mody, Marcin Różyc.   
Z księgarni przeniesiemy się do kiosków. Gdy za oknem zima, a na wybiegach już kolekcje na tegoroczną jesień, przynajmniej tam wiosna! Królową polskich okładek jest w marcu Anja Rubik. O jej sesjach okładkowych dla ‘Vivy’ i ‘Viva! Moda’ opowie stylizująca je redaktor naczelna ‘Viva! Moda’ właśnie, Agnieszka Ścibior. Posłuchamy też ulubionej muzyki modelki. I to będzie muzyczny wyjątek, bo poza tym – rzecz jasna - w roli głównej David Bowie! JEST :)
Zapraszam w niedzielę po 11.00
Anna Gacek
Wszystko o czym mówimy zobaczycie tu: www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

Gdyby nie David Bowie, nie byłoby wielu śmiałych stylizacji gwiazd, ale i kolorowej zachodniej ulicy. Ile jeszcze pracy przed nami i jak się ma nowa polska moda opowie autor książki jej poświęconej, dziennikarz mody, Marcin Różyc.

Z księgarni przeniesiemy się do kiosków. Gdy za oknem zima, a na wybiegach już kolekcje na tegoroczną jesień, przynajmniej tam wiosna! Królową polskich okładek jest w marcu Anja Rubik. O jej sesjach okładkowych dla "Vivy" i "Viva! Moda" opowie stylizująca je redaktor naczelna "Viva! Moda" właśnie, Agnieszka Ścibior. Posłuchamy też ulubionej muzyki modelki. I to będzie muzyczny wyjątek, bo poza tym – rzecz jasna - w roli głównej David Bowie! 

Zapraszam w niedzielę po godz. 11.00,

Anna Gacek

Wszystko, o czym mówimy zobaczycie tu: www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

Zobacz więcej na temat: David Bowie moda