X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Powiększenie na okładkach

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2013 13:20
W pierwszej kwietniowej audycji... patrzymy. Na okładki magazynów modowych, na Łódź w której już wkrótce tydzień mody i - pożądliwie - na piękne oprawki okularów.
Audio
  • Powiększenie na okładkach (Powiększenie/ Trójka)
Woody Allen zadebiutuje jako reżyser seriali
Woody Allen zadebiutuje jako reżyser seriali Foto: mat. promocyjne

Powiększenie jest znudzone. Nie tylko długą zimą, ale i równie długą falą nieciekawych, nieinspirujących okładek największych magazynów mody. Kielich goryczy przelała najnowsza okładka brytyjskiego 'Vogue'. Na niej jedna z najbardziej żywiołowych dziewczyn na scenie pop - Beyonce. A okładka... przyciężka. Bez polotu i bez osobowości artystki. Kiedy okładki stały się tak bezpieczne? I dlaczego? O tym rozmawialiśmy z dziennikarzem mody (ze stanowiskiem redaktora naczelnego w CV), Piotrem Zacharą.

Ale zanim narzekania, oczekiwania. Na to, co zobaczymy w Łodzi podczas kolejnego tygodnia mody. O imprezie, która rozpoczyna się 17 kwietnia, rozmawialiśmy z organizatorami. Trzymamy kciuki za młode talenty!

A jeszcze bardziej kibicujemy wiośnie. Niech już przyjdzie, niech będzie słońce, przed którym będziemy się zasłaniać najmodniejszymi okularami przeciwsłonecznymi. Jakie są trendy na nadchodzący sezon i dlaczego właściwie okulary są takie fajne - o tym opowie właściciel warszawskiego butiku specjalizującego się w okularach. Mają na ich punkcie bzika, a my to rozumiemy i w pełni popieramy!

Zapraszam w niedzielę po godz. 11.00,

Anna Gacek

Wszystko, o czym mówimy, zobaczycie tu: www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

Zobacz więcej na temat: moda

Czytaj także

Moda na sukces

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2011 11:46
Weronika Załazińska, 15-latka z Krakowa, podbija świat mody. Jej bloga odwiedza codziennie ponad 5 tysięcy internautów. Amerykański magazyn „Teen Vogue” przyznał jej tytuł Blogger of the Moment.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Powiększenie" patrzy w przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2013 15:00
Moda nie znosi stagnacji i szczęśliwie nie boi się kryzysu, więc - po obfitującym w zdarzenia, dramaty, skandale, ale i w piękne kreacje roku 2012 - w tym nowym liczymy na jeszcze więcej! A co przyniesie 2013? Tym zajęliśmy się w styczniowej audycji.
rozwiń zwiń