Powiększenie na okładkach

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2013 13:20
W pierwszej kwietniowej audycji... patrzymy. Na okładki magazynów modowych, na Łódź w której już wkrótce tydzień mody i - pożądliwie - na piękne oprawki okularów.
Audio
  • Powiększenie na okładkach (Powiększenie/ Trójka)
Woody Allen zadebiutuje jako reżyser seriali
Woody Allen zadebiutuje jako reżyser seriali Foto: mat. promocyjne

Powiększenie jest znudzone. Nie tylko długą zimą, ale i równie długą falą nieciekawych, nieinspirujących okładek największych magazynów mody. Kielich goryczy przelała najnowsza okładka brytyjskiego 'Vogue'. Na niej jedna z najbardziej żywiołowych dziewczyn na scenie pop - Beyonce. A okładka... przyciężka. Bez polotu i bez osobowości artystki. Kiedy okładki stały się tak bezpieczne? I dlaczego? O tym rozmawialiśmy z dziennikarzem mody (ze stanowiskiem redaktora naczelnego w CV), Piotrem Zacharą.

Ale zanim narzekania, oczekiwania. Na to, co zobaczymy w Łodzi podczas kolejnego tygodnia mody. O imprezie, która rozpoczyna się 17 kwietnia, rozmawialiśmy z organizatorami. Trzymamy kciuki za młode talenty!

A jeszcze bardziej kibicujemy wiośnie. Niech już przyjdzie, niech będzie słońce, przed którym będziemy się zasłaniać najmodniejszymi okularami przeciwsłonecznymi. Jakie są trendy na nadchodzący sezon i dlaczego właściwie okulary są takie fajne - o tym opowie właściciel warszawskiego butiku specjalizującego się w okularach. Mają na ich punkcie bzika, a my to rozumiemy i w pełni popieramy!

Zapraszam w niedzielę po godz. 11.00,

Anna Gacek

Wszystko, o czym mówimy, zobaczycie tu: www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

Zobacz więcej na temat: moda

Czytaj także

Moda na sukces

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2011 11:46
Weronika Załazińska, 15-latka z Krakowa, podbija świat mody. Jej bloga odwiedza codziennie ponad 5 tysięcy internautów. Amerykański magazyn „Teen Vogue” przyznał jej tytuł Blogger of the Moment.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Powiększenie" patrzy w przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2013 15:00
Moda nie znosi stagnacji i szczęśliwie nie boi się kryzysu, więc - po obfitującym w zdarzenia, dramaty, skandale, ale i w piękne kreacje roku 2012 - w tym nowym liczymy na jeszcze więcej! A co przyniesie 2013? Tym zajęliśmy się w styczniowej audycji.
rozwiń zwiń