X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Powiększenie... na stadionie

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2013 12:57
Tam nas jeszcze nie było!
Audio
  • Powiększenie... na stadionie (Powiększenie/Trójka)
Dyplomowa kolekcja Uli Rzepniewskiej - autorki kolekcji inspirowanej akcją Orzeł może
Dyplomowa kolekcja Uli Rzepniewskiej - autorki kolekcji inspirowanej akcją "Orzeł może"Foto: fot.: archiwum prywatne

"Nie mam się w co ubrać". Kto jest wolny od tego westchnienia albo okrzyku paniki? Tylko posiadacze świetnie zorganizowanej szafy, przemyślanej, starannie kompletowanej garderoby. To wyzwanie na długie lata, jeśli nie całe życie! Jak kupować i na co zwracać uwagę, by zawsze mieć w szafie to "coś" i by swobodnie bawić się modą i swoim wizerunkiem, o tym w "Powiększeniu" rozmawialiśmy ze stylistą Adamem Gutowskim.

A potem ruszamy na zakupy! 9 czerwca Stadion Narodowy wypełni się modą. Po sukcesie Ściegów, targów mody skupiających młodych, niszowych projektantów i ideę niemasowej mody, organizatorki imprezy postanowiły jeszcze mocniej zaakcentować potrzebę uporządkowania rozwijającego się, pełnego świeżej krwi rynku. Stąd pomysł na Hush Warsaw, jeden dzień wielkich zakupów w centrum Warszawy. I rzeczywiście, dzień można spędzić na zakupach - ponad 170 wystawców, mnóstwo młodych talentów do odkrycia, polecamy! O tym, jakie atrakcje czekają podczas pierwszej modowej imprezy na Stadionie Narodowym opowiedziały organizatorki imprezy.

I jeszcze jedno warszawskie miejsce, które wypełni się modą. 4 czerwca w Sali Kongresowej finał akcji "Orzeł może". Kolekcję zainspirowaną trójkową akcją pokaże tam młoda polska projektantka, Ula Rzepniewska. O przygotowywaniu pierwszej dużej kolekcji, studiowaniu we Florencji i jedynym w swoim rodzaju świetle tego miasta w niedzielę, 19 maja, opowiadała w "Powiększeniu". Kibicujemy młodym! No i zazdrościmy czterech lat spędzonych w tym pięknym mieście:)

Zapraszam w niedzielę o 11.05,

Anna Gacek

Wszystko o czym mówimy w "Powiększeniu", znajdziecie na www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

Zobacz więcej na temat: Anna Gacek moda

Czytaj także

"Powiększenie" patrzy w przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2013 15:00
Moda nie znosi stagnacji i szczęśliwie nie boi się kryzysu, więc - po obfitującym w zdarzenia, dramaty, skandale, ale i w piękne kreacje roku 2012 - w tym nowym liczymy na jeszcze więcej! A co przyniesie 2013? Tym zajęliśmy się w styczniowej audycji.
rozwiń zwiń