Powiększenie... na stadionie

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2013 12:57
Tam nas jeszcze nie było!
Audio
  • Powiększenie... na stadionie (Powiększenie/Trójka)
Dyplomowa kolekcja Uli Rzepniewskiej - autorki kolekcji inspirowanej akcją Orzeł może
Dyplomowa kolekcja Uli Rzepniewskiej - autorki kolekcji inspirowanej akcją "Orzeł może"Foto: fot.: archiwum prywatne

"Nie mam się w co ubrać". Kto jest wolny od tego westchnienia albo okrzyku paniki? Tylko posiadacze świetnie zorganizowanej szafy, przemyślanej, starannie kompletowanej garderoby. To wyzwanie na długie lata, jeśli nie całe życie! Jak kupować i na co zwracać uwagę, by zawsze mieć w szafie to "coś" i by swobodnie bawić się modą i swoim wizerunkiem, o tym w "Powiększeniu" rozmawialiśmy ze stylistą Adamem Gutowskim.

A potem ruszamy na zakupy! 9 czerwca Stadion Narodowy wypełni się modą. Po sukcesie Ściegów, targów mody skupiających młodych, niszowych projektantów i ideę niemasowej mody, organizatorki imprezy postanowiły jeszcze mocniej zaakcentować potrzebę uporządkowania rozwijającego się, pełnego świeżej krwi rynku. Stąd pomysł na Hush Warsaw, jeden dzień wielkich zakupów w centrum Warszawy. I rzeczywiście, dzień można spędzić na zakupach - ponad 170 wystawców, mnóstwo młodych talentów do odkrycia, polecamy! O tym, jakie atrakcje czekają podczas pierwszej modowej imprezy na Stadionie Narodowym opowiedziały organizatorki imprezy.

I jeszcze jedno warszawskie miejsce, które wypełni się modą. 4 czerwca w Sali Kongresowej finał akcji "Orzeł może". Kolekcję zainspirowaną trójkową akcją pokaże tam młoda polska projektantka, Ula Rzepniewska. O przygotowywaniu pierwszej dużej kolekcji, studiowaniu we Florencji i jedynym w swoim rodzaju świetle tego miasta w niedzielę, 19 maja, opowiadała w "Powiększeniu". Kibicujemy młodym! No i zazdrościmy czterech lat spędzonych w tym pięknym mieście:)

Zapraszam w niedzielę o 11.05,

Anna Gacek

Wszystko o czym mówimy w "Powiększeniu", znajdziecie na www.facebook.com/powiekszenie.w.trojce

Zobacz więcej na temat: Anna Gacek moda

Czytaj także

"Powiększenie" patrzy w przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2013 15:00
Moda nie znosi stagnacji i szczęśliwie nie boi się kryzysu, więc - po obfitującym w zdarzenia, dramaty, skandale, ale i w piękne kreacje roku 2012 - w tym nowym liczymy na jeszcze więcej! A co przyniesie 2013? Tym zajęliśmy się w styczniowej audycji.
rozwiń zwiń