Wakacyjna rowerowa podróż z dziećmi? Tak!

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 17:53
Mama Ania, tata Staszek i mały Kuba. Do kompletu dwa rowery, sakwy bagażowe i przyczepka. W takim składzie można ruszać w świat!
Audio
  • Wakacyjna, rowerowa podróż z dziećmi? Tak! (Matka Polka Feministka/Trójka)
Wakacyjna rowerowa podróż z dziećmi? Tak
Foto: Flickr/ Scott Robinson (CC)

- Rower jest wspaniałą formą transportu, bo daje ogromną wolność. Poza tym, można jechać razem z dziećmi. Nie trzeba też wydawać znacznej sumy pieniędzy, są firmy, które wypożyczają przyczepki. Najpierw warto pojechać choćby na weekend w Polskę - mówi gość Joanny Mielewczyk.

Pan Stanisław opowiada w audycji o wakacyjnej, dwutygodniowej wyprawie, podczas której mama, tata i 3-letni Kuba objechali estońskie wyspy przemierzając na rowerach 500 kilometrów.

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 7.07.2015
Godzina emisji:
16.40

fbi/mg

Czytaj także

Aktywni rodzice, aktywne dzieci

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2015 10:30
Są rodziny, dla których aktywne spędzanie czasu poza domem nie kończy się wraz z pojawieniem się maleńkich dzieci. - Przed urodzeniem córek byłam aktywna, ale teraz jestem jeszcze bardziej - mówi pani Ewa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodzinna pasja: górskie wędrówki

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 17:52
- Pierwsze górskie spacery Ignacy odbywał w brzuchu. W ciąży byliśmy z nim dwa razy w górach, raz w Beskidzie Niskim, dwa tygodnie później w Tatrach – opowiada Karolina, która wraz z mężem Krystianem i synem Ignacym tworzy niezwykłą rodzinę pasjonatów gór.
rozwiń zwiń