Z dziećmi do Indonezji i Malezji. Plany i rzeczywistość

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2015 22:00
- To był nasz wspólny debiut podróżniczy - mówi o tegorocznej wyprawie do Malezji i Indonezji pan Adam, tata 2,5-letniej Emilki i 7-miesięcznego Kajtka.
Audio
  • Z dziećmi do Indonezji i Malezji. Plany i rzeczywistość (Matka Polka Feministka/Trójka)
Z dziećmi do Indonezji i Malezji. Plany i rzeczywistość
Foto: Flickr/ Teddy Kwok

Od pierwszych miesięcy życia swoich dzieci państwo Natalia i Adam nie unikali podróży, nawet bardzo egzotycznych. Gdy Emilia miała rok, pojechała z rodzicami do Birmy. - Zawsze wybieramy ciekawe miejsca. Stopniowo realizujemy to, co sobie wymarzymy i mamy na naszej "life liście" - przyznaje pani Natalia.

- Tym razem plany nam się zupełnie rozjechały, przy dwójce dzieci wszystkie ręce musiały być na pokładzie przez 24 godziny na dobę. Wyjazd był inny niż się spodziewaliśmy, co nie znaczy, że nie był fajny - dodaje mąż, wspominając wyjazd sprzed kilku tygodni.

W audycji słyszymy, jak podróże zmieniają nawet najmniejsze dzieci, w jaki sposób wyjazdy z dziećmi różnią się od tych realizowanych bez maluchów oraz dokąd rodzice Emilki i Kajtka nie polecaliby jechać w pierwszą rodzinną podróż...

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 21.07.2015
Godzina emisji:
16.40

fbi/ei

Czytaj także

Rodzinna pasja: górskie wędrówki

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 17:52
- Pierwsze górskie spacery Ignacy odbywał w brzuchu. W ciąży byliśmy z nim dwa razy w górach, raz w Beskidzie Niskim, dwa tygodnie później w Tatrach – opowiada Karolina, która wraz z mężem Krystianem i synem Ignacym tworzy niezwykłą rodzinę pasjonatów gór.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjna rowerowa podróż z dziećmi? Tak!

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 17:53
Mama Ania, tata Staszek i mały Kuba. Do kompletu dwa rowery, sakwy bagażowe i przyczepka. W takim składzie można ruszać w świat!
rozwiń zwiń