X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Z dziećmi do Indonezji i Malezji. Plany i rzeczywistość

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2015 22:00
- To był nasz wspólny debiut podróżniczy - mówi o tegorocznej wyprawie do Malezji i Indonezji pan Adam, tata 2,5-letniej Emilki i 7-miesięcznego Kajtka.
Audio
  • Z dziećmi do Indonezji i Malezji. Plany i rzeczywistość (Matka Polka Feministka/Trójka)
Z dziećmi do Indonezji i Malezji. Plany i rzeczywistość
Foto: Flickr/ Teddy Kwok

Od pierwszych miesięcy życia swoich dzieci państwo Natalia i Adam nie unikali podróży, nawet bardzo egzotycznych. Gdy Emilia miała rok, pojechała z rodzicami do Birmy. - Zawsze wybieramy ciekawe miejsca. Stopniowo realizujemy to, co sobie wymarzymy i mamy na naszej "life liście" - przyznaje pani Natalia.

- Tym razem plany nam się zupełnie rozjechały, przy dwójce dzieci wszystkie ręce musiały być na pokładzie przez 24 godziny na dobę. Wyjazd był inny niż się spodziewaliśmy, co nie znaczy, że nie był fajny - dodaje mąż, wspominając wyjazd sprzed kilku tygodni.

W audycji słyszymy, jak podróże zmieniają nawet najmniejsze dzieci, w jaki sposób wyjazdy z dziećmi różnią się od tych realizowanych bez maluchów oraz dokąd rodzice Emilki i Kajtka nie polecaliby jechać w pierwszą rodzinną podróż...

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 21.07.2015
Godzina emisji:
16.40

fbi/ei

Czytaj także

Rodzinna pasja: górskie wędrówki

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 17:52
- Pierwsze górskie spacery Ignacy odbywał w brzuchu. W ciąży byliśmy z nim dwa razy w górach, raz w Beskidzie Niskim, dwa tygodnie później w Tatrach – opowiada Karolina, która wraz z mężem Krystianem i synem Ignacym tworzy niezwykłą rodzinę pasjonatów gór.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjna rowerowa podróż z dziećmi? Tak!

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 17:53
Mama Ania, tata Staszek i mały Kuba. Do kompletu dwa rowery, sakwy bagażowe i przyczepka. W takim składzie można ruszać w świat!
rozwiń zwiń