Couchsurfing - także z dzieckiem

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2015 17:20
- Wypróbowaliśmy couchsurfing zanim pojawiła się mała Ania. Potem też nie mieliśmy wątpliwości, że będziemy tak podróżować - mówią Agnieszka i Stanisław.
Audio
  • Couchsurfing - nawet z dzieckiem (Matka Polka Feministka/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/JamesDeMers

Młodzi rodzice nie mają żadnych obaw przed korzystaniem z couchsurfingu (nocowanie za darmo u lokalnych mieszkańców, którzy oferują taką możliwość). - Mieliśmy same fantastyczne doświadczenia. Gospodarze, którzy nas gościli, dawali nam zawsze cenne wskazówki dotyczące tego, co zwiedzić w okolicy - przyznają rozmówcy Joanny Mielewczyk.

Agnieszka i Stanisław opowiadają w audycji o tym, jakie kraje zwiedzili, korzystając z couchsurfingu, i co zastali w apartamencie w sercu Hollywood...

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 28.07.2015
Godzina emisji:
16.40

fbi/bch

Czytaj także

Choroba dziecka zmienia życie rodziców

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2015 17:10
Bohaterka audycji pracowała jako ekonomistka, dziś przeprowadza wywiady z... lekarzami. A zaczęło się 6 lat temu, kiedy urodził się Antek. Jego choroba była dla rodziców ogromnym zaskoczeniem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodzinna pasja: górskie wędrówki

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 17:52
- Pierwsze górskie spacery Ignacy odbywał w brzuchu. W ciąży byliśmy z nim dwa razy w górach, raz w Beskidzie Niskim, dwa tygodnie później w Tatrach – opowiada Karolina, która wraz z mężem Krystianem i synem Ignacym tworzy niezwykłą rodzinę pasjonatów gór.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjna rowerowa podróż z dziećmi? Tak!

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 17:53
Mama Ania, tata Staszek i mały Kuba. Do kompletu dwa rowery, sakwy bagażowe i przyczepka. W takim składzie można ruszać w świat!
rozwiń zwiń