6-latek na obozie harcerskim? "Zdecydowanie tak"

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 17:14
- Kiedy tylko urodził się nasz syn założyliśmy, że w wieku 6 lat będzie gotowy na samodzielny wyjazd - opowiadała w Trójce Agata, mama małego Janka.
Audio
  • Rodzice 6-letniego Jana opowiadają o tym, jak samego wysłali go na obóz harcerski (Matka Polka Feministka/ Trójka)
zdjęcie ilustracyjny
zdjęcie ilustracyjnyFoto: Pixabay.com/makunin

Rodzice chłopca przez lata jeździli na takie obozy jako wychowawcy. - Wysyłając syna najbardziej bałam się tego, że chociaż szykowaliśmy go do samodzielności, w harcerskim namiocie może nie być łatwo - opowiadała Agata. A Kami dodał, że większość rodziny odradzała im.

Janek wrócił zachwycony. Na wyjeździe miał być 4 dni, a został 12. Nie wszystko jednak poszło dobrze. Agata opowiadała o kardynalnym błędzie, który popełniła wraz z mężem.

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 11.08.2015
Godzina emisji:
16.35

ei/kd

Czytaj także

Rodzinna pasja: górskie wędrówki

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 17:52
- Pierwsze górskie spacery Ignacy odbywał w brzuchu. W ciąży byliśmy z nim dwa razy w górach, raz w Beskidzie Niskim, dwa tygodnie później w Tatrach – opowiada Karolina, która wraz z mężem Krystianem i synem Ignacym tworzy niezwykłą rodzinę pasjonatów gór.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z dziećmi do Indonezji i Malezji. Plany i rzeczywistość

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2015 22:00
- To był nasz wspólny debiut podróżniczy - mówi o tegorocznej wyprawie do Malezji i Indonezji pan Adam, tata 2,5-letniej Emilki i 7-miesięcznego Kajtka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podróże z dziećmi to przygoda. Oto Mania i jej rodzice

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 22:00
Islandia, Chile, Włochy. Mania, mimo że ma trochę więcej niż rok, odbyła już wiele ciekawych podróży. Rodzice dbają o budżet, więc śpią pod namiotem lub u gościnnych rodzin.
rozwiń zwiń