Kreta - doskonały kierunek dla rodzin z dziećmi

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2015 22:00
- Wyeliminowaliśmy z naszego zwiedzania wszystkie muzea, które dla dzieci do 10. roku życia nie stanowią atrakcji. Pokazujemy im więc najróżniejsze plaże - mówi pani Małgorzata, mama 3-latki i 7-latka.
Audio
  • Kreta - wyśmienite miejsce na urlop z dziećmi (Matka Polka Feministka/Trójka)
Kreta jest według bohaterki idealnym miejscem na wyjazd z dziećmi, ponieważ maluchy uwielbiają plażę i wodę
Kreta jest według bohaterki idealnym miejscem na wyjazd z dziećmi, ponieważ maluchy uwielbiają plażę i wodęFoto: Pixabay.com/jarmoluk

Rozmówczyni Joanny Mielewczyk przez dłuższy czas mieszkała na Krecie. W audycji opowiada o tym, co zaskakuje Polaków, którzy po raz pierwszy odwiedzają grecką wyspę. - Nie spodziewają się gór. W Polsce Kreta jest reklamowana jako miejsce, gdzie jest plaża, piasek i grecka kuchnia. Zapomina się o górach... - dodaje.

Pani Małgorzata dzieli się wiedzą na temat tras i atrakcji turystycznych na Krecie, które będą najlepsze dla rodzin z dziećmi. Daje też praktyczne wskazówki dla osób podróżujących po wyspie samochodem.

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 18.08.2015
Godzina emisji:
16.40

fbi/kul

Czytaj także

Z dziećmi do Indonezji i Malezji. Plany i rzeczywistość

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2015 22:00
- To był nasz wspólny debiut podróżniczy - mówi o tegorocznej wyprawie do Malezji i Indonezji pan Adam, tata 2,5-letniej Emilki i 7-miesięcznego Kajtka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Couchsurfing - także z dzieckiem

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2015 17:20
- Wypróbowaliśmy couchsurfing zanim pojawiła się mała Ania. Potem też nie mieliśmy wątpliwości, że będziemy tak podróżować - mówią Agnieszka i Stanisław.
rozwiń zwiń

Czytaj także

6-latek na obozie harcerskim? "Zdecydowanie tak"

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 17:14
- Kiedy tylko urodził się nasz syn założyliśmy, że w wieku 6 lat będzie gotowy na samodzielny wyjazd - opowiadała w Trójce Agata, mama małego Janka.
rozwiń zwiń