Ojciec, syn, leśny szałas i przygoda

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015 17:00
- W piątek o 16, albo chwilę wcześniej ruszamy, by dać dziecku możliwość zaczerpnięcia lata i przyrody - mówią rodzice małego Janka, którzy starają się wykorzystywać aktywnie każdy wolny weekend.
Audio
  • Ojciec, syn, leśny szałas i przygoda (Matka Polka feministka/Trójka)
Ciepły wrześniowy czy październikowy weekend może być okazją do wybrania się na męską wyprawę do lasu (zdjęcie ilustracyjne)
Ciepły wrześniowy czy październikowy weekend może być okazją do wybrania się na męską wyprawę do lasu (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Flickr/ Varde Kommune/domena publiczna

Państwo Agata i Kamil oraz ich syn Janek nie mieli w te wakacje możliwości, by wyjechać na dłużej za miasto. Dlatego też starali się zapewnić sobie i dziecku atrakcje przynajmniej w weekendy. - Myślę, że to, że jesteśmy z synem w dobrych relacjach, to chyba właśnie m.in. dzięki takim wypadom, podczas których spędzamy dużo czasu ze sobą - przyznaje pan Kamil.

Rozmówcy Joanny Mielewczyk opowiadają, jak organizują wyjazdy na weekendy oraz dokąd wyjeżdżają. Zdradzają też kulisy wyprawy, podczas której wspaniale było błądzić i mieć w perspektywie przechodzenie po zawalonym drzewie przez bagno...

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 1.9.2015
Godzina emisji:
16.50

fbi/mp

Czytaj także

6-latek na obozie harcerskim? "Zdecydowanie tak"

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 17:14
- Kiedy tylko urodził się nasz syn założyliśmy, że w wieku 6 lat będzie gotowy na samodzielny wyjazd - opowiadała w Trójce Agata, mama małego Janka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podróż z dzieckiem a obowiązek szkolny

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2015 20:00
Bohaterami kolejnego odcinka audycji "Matka Polka Feministka" są Mariusz i Natalia, którzy wyjechali w roczną podróż ze swoim siedmioletnim synem Maksem.
rozwiń zwiń