Związek i rodzicielstwo w późnym wieku

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2015 22:00
Pani Agnieszka męża poznała, gdy miała 39 lat. On jest o 17 lat starszy. Jak w takim wieku wygląda układanie życia na nowo?
Audio
  • Pani Agnieszka opowiada o blaskach i cieniach związku i rodzicielstwa w późnym wieku (Matka Polka Feministka/ Trójka)
Dojrzały wiek ma swoje zalety, ale są i pewne wady - mówi pani Agnieszka (zdjęcie ilustracyjne)
Dojrzały wiek ma swoje zalety, ale są i pewne wady - mówi pani Agnieszka (zdjęcie ilustracyjne) Foto: Glow Images/East News

- Każde z nas miało już na początku jakiś bagaż doświadczeń i oboje się na to godziliśmy. Od początku byliśmy też bardzo pozytywnie nastawieni do posiadania dzieci. Łatwo nie było, ale radość przy narodzinach była ogromna - wspominała rozmówczyni Joanny Mielewczyk.

Jakie są mocne, a jakie słabe strony takiego związku? Jak to jest być rodzicem w późnym wieku? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, w której padają trudne pytania i bardzo szczerze odpowiedzi.

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 15.9.2015
Godzina emisji:
16.40

ei/kd

Czytaj także

6-latek na obozie harcerskim? "Zdecydowanie tak"

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 17:14
- Kiedy tylko urodził się nasz syn założyliśmy, że w wieku 6 lat będzie gotowy na samodzielny wyjazd - opowiadała w Trójce Agata, mama małego Janka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyjątkowo aktywny tata na wózku

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 17:11
Tomasz to bardzo zapracowany ojciec 6-latka. Sam o sobie mówi, że wszędzie go pełno. O ojcostwie opowiada szczerze, nie ucieka od trudnych pytań. A jest ich sporo w przypadku mężczyzny z 4-kończynowym porażeniem, który porusza się na wózku.
rozwiń zwiń