Szczera, bolesna rozmowa z młodym ojcem

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 18:00
- Nawet gdyby ktoś mi powiedział przed narodzinami mojego dziecka, że ten początkowy okres jest tak trudny, to i tak bym tego nie zrozumiał - przyznaje gość "Matki Polki Feministki".
Audio
  • Szczera, bolesna rozmowa z młodym ojcem (Matka Polka Feministka/Trójka)
Rozmówca Joanny Mielewczyk zwierzył się ze zmiany swojego stosunku wobec rodziny (zdjęcie ilustracyjne)
Rozmówca Joanny Mielewczyk zwierzył się ze zmiany swojego stosunku wobec rodziny (zdjęcie ilustracyjne) Foto: Glow Images/East News

Mimo radości z faktu narodzin zdrowego syna, młody ojciec nie potrafił się na co dzień cieszyć. - To było dla mnie strasznie irytujące, że nie przestawał płakać po tym, jak się zrobiło wszystko książkowo, żeby nie płakał. On i tak ryczał... W nocy moja żona wstawała do dziecka, karmiła je, ja nie uczestniczyłem w tym prawie wcale. Myślałem, że mam odpowiedzialną pracę i muszę się wyspać - mówi.

Zapraszamy do wysłuchania odważnej i szczerej rozmowy Joanny Mielewczyk z ojcem, który sam zgłosił się do udziału w audycji.

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 6.10.2015
Godzina emisji:
16.40

fbi/mp

Czytaj także

Ciężar rodzicielskiej niepewności

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2015 21:08
Ciąża Dominiki według badań przebiegała podręcznikowo. - Ale ja podejrzewałam coś złego, bo długo nie czułam ruchów syna - opowiadała w Trójce kobieta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ojciec, syn, leśny szałas i przygoda

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015 17:00
- W piątek o 16, albo chwilę wcześniej ruszamy, by dać dziecku możliwość zaczerpnięcia lata i przyrody - mówią rodzice małego Janka, którzy starają się wykorzystywać aktywnie każdy wolny weekend.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Związek i rodzicielstwo w późnym wieku

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2015 22:00
Pani Agnieszka męża poznała, gdy miała 39 lat. On jest o 17 lat starszy. Jak w takim wieku wygląda układanie życia na nowo?
rozwiń zwiń